Nowy teaser "The Defenders" przyniósł niespodzianki. Jedna to Stan Lee jako narrator, a druga...

"The Defenders" (Fot. Netflix)

W sieci pojawił się koreański teaser "The Defenders", który ma coś, czego nie mają amerykańskie zwiastuny. I nie chodzi o to, że narratorem jest Stan Lee - a przynajmniej nie tylko.

18 sierpnia na Netfliksie pojawi się piąty z marvelowskich seriali - "The Defenders". Zobaczymy w nim całą czwórkę superbohaterów z Nowego Jorku - Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) i Iron Fist (Finn Jones) będą tym razem ratować świat wspólnymi siłami. Z kolei Sigourney Weaver zagra główny czarny charakter w serialu.

W serialu wróci większość naszych dobrych znajomych - w obsadzie znajdują się Elodie Yung (Elektra) Elden Henson (Foggy Nelson), Deborah Ann Woll (Karen Page), Eka Darville (Malcolm), Carrie Anne Moss (Jeri Hogarth), Scott Glenn (Stick), Jessica Henwick (Collen Wing), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight) i Rosario Dawson (Claire Temple).

Nowy teaser, prosto z Korei, sugeruje jeszcze jednego bardzo oczekiwanego gościa - niejakiego Punishera (Jon Bernthal), który dostał także własny serial. Jego premiera prawdopodobnie będzie miała miejsce w listopadzie, a na razie ten bohater pojawia się w zapowiedzi "The Defenders".

REKLAMA