Ryan Murphy straszy nas całą armią klaunów. Teasery "American Horror Story: Cult"

"American Horror Story: Cult" (Fot. FX)

Znamy już tytuł 7. sezonu "American Horror Story", wiemy, że będzie on mieć jakiś związek z wyborami prezydenckimi w USA i całą armię klaunów. To jak, boicie się?

Wiadomo, że tytuł nowego sezonu "American Horror Story" to "Cult", ale fabuła wciąż jest jedną wielką niewiadomą. Ryan Murphy mówił, że chce pokazać coś strasznego, co wydarzy się w noc wyborczą, tę samą, której ostatecznym zwycięzcą okazał się Donald Trump. Ale głównymi bohaterami nie będą kandydaci na prezydenta USA.

Czy będą nimi klauny? Tego też nie wiemy, ale na pewno twórca "American Horror Story" mocno nam taką właśnie tematykę zasugerował, najpierw na Instagramie, teraz w oficjalnych teaserach sezonu, zawierających całą armię klaunów, bardziej stylowych niż przerażających. Przynajmniej do czasu, kiedy pojawia się pomiędzy nimi kobieta z niebieskimi włosami, a narrator pyta, czy się boimy.

Możliwe, że w "American Horror Story: Cult" pojawi się postać znana z "Freak Show", klaun Twisty grany przez Johna Carrola Lyncha. To właśnie jego zdjęcie Murphy wrzucił na Instagram. A na pewno wiemy, że w obsadzie tego sezonu znajdują się Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes, Adina Porter i Lena Dunham.

Premiera zaplanowana jest na 5 września.

REKLAMA