13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"Lucyfer" (Fot. FOX)

Kolejny dzień z newsami i zwiastunami z Comic-Conu! Dziś mamy dla Was m.in. "Once Upon a Time", "Lucyfera", "Star Treka", "The Originals" i "The 100".

1. Nowe otwarcie "Once Upon a Time" w zwiastunie 7. sezonu. Na Comic-Conie pojawił się zwiastun "Once Upon a Time". Na panelu zapowiedziano także ważny wątek LGBTQ i zdradzono, kim będą nowe postacie. Gabrielle Anwar zagra Lady Tremaine, złą macochę Kopciuszka. Mekia Cox wcieli się w Tianę, Rose Reynolds w nową wersję Alicji z Krainy Czarów, a Adelaide Kane będzie Drizellą, złą siostrą przyrodnią Kopciuszka.

2. Zwiastun 3. sezonu "Lucyfera". "Lucyfer" powróci 1 października, a tymczasem zobaczcie, co nowego u bohaterów. Podczas Comic-Conu pojawiła się także informacja, że do obsady dołączy znany ze "Smallville" Tom Welling, który wcieli się w policyjnego porucznika, będącego dokładnym przeciwieństwem Lucyfera.

3. Twórcy "Timeless" komentują skasowanie i zmartwychwstanie serialu. Eric Kripke zdradził fanom na Comic-Conie, że kilka dni po skasowaniu "Timeless" otrzymał telefon z NBC, w którym tłumaczono mu, że popełniono pomyłkę i serial jednak wróci. Twórcy dziękowali publiczności za pomoc w reaktywacji serialu i mówili, że mają już pewne pomysły na 2. sezon, do którego zdjęcia ruszą w listopadzie. Z jednej strony plan jest taki, żeby pogłębić głównych bohaterów, z drugiej pokazać, jak pewni ważni gracze historyczni byli ignorowani ze względu na uprzedzenia związane z rasą, płcią czy kasą społeczną. Kripke wyjaśnił, że chciałby w ten sposób powiedzieć widzom, iż historia jest dla każdego i Ameryka też jest dla każdego.

4. Morderstwo w nowym sezonie "Arrested Development". Jason Bateman zdradził, że w 5. sezonie "Arrested Development" ktoś popełni naprawdę dużą pomyłkę i będzie śledztwo ws. morderstwa jednej z postaci. Więcej spoilerów pod linkiem.

5. Nowy zwiastun "Star Trek: Discovery" z Comic-Conu. Serial startuje 24 września.

6. Nastoletnia Hope w zapowiedzi 5. sezonu "The Originals". Serial powróci w 2018 roku z finałowym sezonem, a tymczasem na Comic-Conie zaprezentowano klip z krótką sceną, w której pojawia się starsza Hope (Danielle Rose Russell). Dziewczyna zapowiada, że zawsze będzie walczyć o rodzinne dziedzictwo, nawet jeśli ją to zniszczy.

7. Zapowiedź 5. sezonu "The 100" z Comic-Conu. Ekipa "The 100" była obecna na Comic-Conie i zapowiedziała sporo zmian w serialu, począwszy od nowej fryzury Clarke, a skończywszy na nowych wrogach i potencjalnych nowych romansach.

8. Klip z nowych "Kaczych opowieści". Ekipa "Kaczych opowieści" pojawiła się na Comic-Conie, zaprezentowano także krótki sneak peek.

9. Robert Kirkman chciałby, aby powstał crossover seriali o zombie. Światy "The Walking Dead" i "Fear the Walking Dead" teoretycznie nie mają prawa się spotkać, choćby dlatego, że dzieli je kilka lat, ale od czego jest wyobraźnia? Robert Kirkman żartował na Comic-Conie, że marzy mu się crossover z Darylem Dixonem (Norman Reedus), Madison Clark (Kim Dickens) i magicznym telefonem.

10. Alternatywne wersje piosenki "Soft Kitty" z "The Big Bang Theory". Panel "The Big Bang Theory" przyniósł trochę zakulisowych opowieści (m.in. o tym, jak TEN moment Sheldona i Amy doprowadził całą obsadę do płaczu) oraz alternatywne wersje piosenki "Soft Kitty". Brzmią one tak: "Soft bunny, warm bunny, floppy ears on top, happy bunny, sleepy bunny, hop, hop, hop" i "Hard turtle, wet turtle, where did your head go? Happy turtle, sleepy turtle, slow, slow, slow".

11. HBO sprawdza dostępność aktorów z "Deadwood". Film z bohaterami "Deadwood" coraz bliżej! Kim Dickens i Dayton Callie zdradzili w rozmowie z TVLine, że HBO kontaktowało się już z nimi, aby sprawdzić, kiedy będą dostępni. Dickens czytała już scenariusz autorstwa Davida Milcha i powiedziała, że jest "piękny i bolesny".

12. "Iron Fist" będzie mieć nowego showrunnera. Raven Metzner ("Sleepy Hollow") zastąpi Scotta Bucka i poprowadzi od 2. sezonu produkcję "Iron Fist". I na tym nie koniec zmian, bo wymienieni zostaną także wszyscy scenarzyści.

13. "Wynonna Earp" z 3. sezonem. Telewizja SyFy zamówiła 3. sezon serialu "Wynonna Earp", który zadebiutuje w 2018 roku.

REKLAMA