Najbardziej szalone rodzinki z seriali komediowych

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Współczesna rodzina" - Pritchettowie, Tuckerowie i Dunphy

"Współczesna rodzina" (Fot. ABC)

"Współczesna rodzina" (Fot. ABC)


"Współczesną rodzinę" znielubiliśmy w ostatnich sezonach, choćby za to, że ciągle odbiera Emmy znacznie lepszym komediom. A pamiętacie, jak to było osiem lat temu, kiedy Ed O'Neill, Sofía Vergara i reszta tej niesamowitej ekipy dopiero zaczynali podbijać serca telewidzów? ABC zrobiło coś fantastycznego, pokazując, jak zmienił się model "typowej" amerykańskiej rodziny.

Mamy więc ojca, Jaya, który żeni się ponownie z głośną, sporo od niego młodszą Kolumbijką, mającą już syna z poprzedniego małżeństwa. To serialowi Pritchettowie. Mamy Dunphych, czyli córkę Jaya, Claire, jej męża, Phila, i trójkę dzieciaków. Tylko z pozoru oni wydają się tutaj najzwyczajniejsi. Mamy wreszcie Tuckerów, czyli syna Jaya, Mitchella, jego męża, Camerona, i adoptowaną córeczkę, Lily. W tak barwnej i różnorodnej gromadzie musi dochodzić do licznych tarć i napięć - i dochodzi.

Ale to nie tyle serial o kolejnej "szalonej rodzince", ile odzwierciedlenie tego, czym dzisiaj jest "normalność" i "przeciętność". "Współczesna rodzina" pokazuje, jak te pojęcia zdążyły się zmienić z czasem, i w jakiś sposób odzwierciedla nasz świat, nasze rodziny i nasze problemy. Choć oczywiście polscy geje mogą tylko pomarzyć o takich problemach, jakie mają Cameron i Mitchell. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13