Najbardziej szalone rodzinki z seriali komediowych

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Trawka" - Botwinowie

"Trawka" (Fot. Showtime)

"Trawka" (Fot. Showtime)


Botwinowie może i mieli szansę być całkiem "normalną" rodziną, ale wszystko się zmieniło po nagłej śmierci ojca, Judah, w którego, co pewnie mało kto już pamięta, wcielał się Jeffrey Dean Morgan. Nancy Botwin (świetna rola Mary-Louise Parker), typowa kura domowa z przedmieścia, została sama z dwójką chłopców i pytaniem co dalej. W serialu poznaliśmy ją kilka tygodni po śmierci męża, kiedy dopiero zaczynała stawiać kroki w swojej nowej "branży" - to znaczy została dilerką trawki. I od tej pory nic już nie było normalne.

Żadnych domowych obiadów, zero stabilizacji, tylko matka wytrwale poszukująca swojego miejsca na świecie, sypiająca z kolejnymi facetami i popadająca w coraz większe szaleństwa. Nic dziwnego, że młodszy z synów, Shane, szybko zaczął przypominać małego socjopatę, zaś starszy, Silas, zainteresował się dilerką. W tym domu niełatwo było wyjść na ludzi, a czasem wręcz pojawiało się pytanie, czy aby na pewno dzieci Nancy przeżyją. Niebezpiecznie zrobiło się zwłaszcza wtedy, kiedy zaangażowała się ona w pełen wzlotów i upadków związek z niejakim Estebanem, szefem meksykańskiego kartelu i zarazem burmistrzem Tijuany.

Najbardziej zadziwiające było to, ile normalności do całego tego pomieszania z poplątaniem wnosił szwagier Nancy, Andy (Justin Kirk), który praktycznie zamieszkał w jej domu po śmierci swojego brata. Totalny obibok, który nie miał żadnego pomysłu na życie, z czasem wyrósł na głowę tej nietypowej rodziny i człowieka dbającego o to, żeby chłopcy zjedli od czasu do czasu ciepły posiłek. To zdecydowanie nie była zwyczajna rodzina. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13