Nick Offerman, Aubrey Plaza czy ktoś inny? Conan przeprowadził casting na nastoletniego Dumbledore'a

"Conan" (Fot. TBS)

0

Jude Law zagra młodego Albusa Dumbledore'a w sequelu filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", ale co z nastoletnią wersją bohatera? Conan O'Brien dotarł do taśm z zaskakującego castingu.

Hollywood to takie miejsce, gdzie nastolatka można grać, będąc grubo po trzydziestce. Nic więc dziwnego, że do przesłuchania do roli Albusa Dumbledore'a, które ujawnił w swoim programie Conan O'Brien, stawiło się grono aktorów, którzy nastoletnie czasy mają już za sobą. Aubrey Plaza, Patton Oswalt, Tatiana Maslany, Thomas Middleditch, Frankie Muniz i wyróżniający się na ich tle, zaledwie 28-letni Nick Offerman, robili jednak co w ich mocy, by przekonać do siebie specjalistów od castingu.

Nie mogło się obyć bez ogromnych bród (bo co to za Dumbledore bez brody?), ale niektórzy próbowali też monologu Marcii Gay Harden z "Pollocka", stand-upu, rock'n'rollowej wersji słynnego czarodzieja albo próby uczynienia Albusa Gandalfem. Trudno wybrać faworyta, ale jedno jest oczywiste: każdy z kandydatów bez wątpienia pasuje na młodszą wersję Jude'a Law.