12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"You're the Worst" (Fot. FX)

0

Nowa postać w "You're the Worst". Zapowiedzi kolejnych produkcji National Geographic i Netfliksa. Bryan Cranston w "Family Guyu". A poza tym "Broad City", "Mars", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Colin Ferguson z ważną rolą w 4. sezonie "You're the Worst". Aktor znany z "Eureki" zagra Boone'a, przyziemnego faceta, z którym zacznie się spotykać Gretchen (Aya Cash).

2. Twórca "Simpsonów" zrobi serial animowany dla Netfliksa. Matt Groening, twórca "Simpsonów" i "Futuramy" zrobi dla Netfliksa serial animowany zatytułowany "Disenchantment". Rzecz ma się dziać w baśniowej krainie Dreamland, gdzie będziemy śledzić losy zapijaczonego księcia Beana, jego przebojowej towarzyszki elfki Elfo i jej osobistego demona Luci. Ma to być serial o życiu, śmierci, miłości i seksie, a także o tym, jak zachować dobry humor w świecie pełnym cierpienia i idiotów, pomimo tego, co wmawiają ci starsi, czarodzieje i inni durnie. Głosów głównym bohaterom użyczą Nat Faxon ("Friends from College"), Abbi Jacobson ("Broad City") i Eric Andre ("Man Seeking Woman").

3. Nowy serial National Geographic o początkach podboju kosmosu. Stacja planuje serial na podstawie książki Toma Wolfe'a "The Right Stuff". Będzie to opowieść o początkach amerykańskiego programu kosmicznego i historia pierwszych uczestników programu Mercury. Książka była już adaptowana jako film ("Pierwszy krok w kosmos" z 1983 roku). Serial wyprodukują Leonardo DiCaprio i Jennifer Davisson, scenariusz napisze Will Staples.

4. Dużo nowych nazwisk w 2. sezonie serialu "Mars". Esai Morales ("Ozark"), Roxy Sternberg ("Emerald City"), Gunnar Cauthery ("Geniusz"), Levi Fiehler ("The Fosters"), Evan Hall ("Orange Is the New Black"), Akbar Kurtha ("24") i Jeff Hephner ("Chicago Med") dołączyli do obsady 2. sezonu serialu National Geographic. Fabuła przeskoczy o kilka lat do przodu i opowie o wpływie ludzkich kolonizatorów na Czerwoną Planetę i vice versa.

5. Bryan Cranston w "Family Guyu". Aktor wcieli się w nowego szefa Petera w browarze Pawtucket, zastępującego w tej roli Angelę, której głosu użyczała Carrie Ficher.

6. Nowe twarze w obsadzie "The Oath". Robert Gossett ("Major Crimes") i Isaac Keys ("Jurassic World") dostali powracające role w nowym serialu platformy Crackle.

7. Andrew Creer w 2. sezonie "Lethal Weapon". Australijski aktor wcieli się w Zacha Bowmana, nowego partnera detektyw Bailey (Michelle Mitchenor).

8. Awans w obsadzie "Chicago P.D.". Tracy Spiridakos grająca detektyw Hailey Upton znalazła się w stałej obsadzie 5. sezonu serialu.

9. Przesunięta premiera 4. sezonu "Broad City". Serial miał wrócić 23 sierpnia, ale Comedy Central przełożyło premierę na środę 13 września.

10. Epix ogłasza daty powrotów swoich seriali. "Berlin Station" i "Graves" powrócą z nowymi sezonami odpowiednio 15 i 22 października. Przy okazji zamówienie na 2. sezon dostał dokument "America Divided".

11. Rick i Maggie na kolejnym zdjęciu z 8. sezonu "The Walking Dead". Więcej promocyjnych fot znajdziecie tutaj.

walkingdead

12. Pierwsza zapowiedź 2. sezonu "Dirka Gently'ego". Fragment z 2. sezonu serialu "Dirk Gently's Holistic Detective Agency" zaprezentowano podczas Comic-Conu.