3. sezon "Detektywa" coraz bliżej. Są już scenariusze i oscarowy aktor w głównej roli

"Detektyw" (Fot. HBO)

0

HBO nie porzuciło "Detektywa" - przeciwnie, wszystko wskazuje na to, że 3. sezon stanie się rzeczywistością. Co więcej, są powody, by wierzyć, że serial wróci do formy.

Jeśli wciąż mieliście nadzieję, że "Detektyw" jeszcze powróci, prawdopodobnie możecie już zacząć świętowanie. Stacja potwierdziła podczas TCA Press Tour, że prace nad 3. sezonem kryminalnej antologii trwają. Co więcej, laureat Oscara Mahershala Ali ("Moonlight", "Luke Cage") podpisał kontrakt i serial jest na najlepszej drodze do otrzymania oficjalnego zamówienia.

- Przeczytałem pięć scenariuszy i uważam, że są wyśmienite. Jestem naprawdę pod wrażeniem i jestem podekscytowany w związku z tym, co przeczytałem - powiedział dyrektor programowy HBO Casey Bloys.

Scenariusze dalej pisze twórca serialu, Nic Pizzolatto, ale tym razem z pomocą Davida Milcha ("Deadwood"). Wiele wskazuje na to, że wpadki nie będzie, ale nie ma pewności, jak zareaguje publika na powrót serialu po tak długiej przerwie. 2. sezon był emitowany dwa lata temu.