10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Spin-off "Gry o tron" najwcześniej rok po finale serialu. "Harlots" z 2. sezonem. Jennifer Aniston i Reese Witherspoon tworzą razem serial. A oprócz tego "Chirurdzy", "Good Behavior", "NCIS" i nie tylko.

1. Spin-off "Gry o tron" najwcześniej rok po finale serialu. Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, powiedział, że finałowy sezon "Gry o tron" będzie priorytetem dla stacji i że nic nie będzie odciągać naszej uwagi od niego. Dlatego spin-off pojawi się najwcześniej rok po emisji ostatniego odcinka "Gry o tron". Bloys zdradził także, że scenariusze 8. sezonu już są napisane i że to będzie wielkie wydarzenie. Odcinki prawdopodobnie będą dłuższe, choć raczej nie dwugodzinne.

2. Jennifer Aniston i Reese Witherspoon tworzą razem serial. Panie planują stworzyć sitcom o telewizyjnych programach porannych, w którym będą także występować. Scenariusz pisze Jay Carson ("House of Cards"). Projekt ma być sprzedany którejś z kablówek albo serwisów streamingowych.

3. Jesienne daty premier seriali TNT i TBS. "Good Behavior" wróci z 2. sezonem 15 października. 2. sezon "Search Party" będzie mieć premierę 19 listopada i będzie emitowany po dwa odcinki tygodniowo. 24 października zadebiutuje nowa komedia "The Last O.G." z Tracym Morganem w roli głównej.

4. Chris Messina powróci do "The Mindy Project". Chris Messina pojawi się w kilku odcinkach 6. sezonu "The Mindy Project". Gościnnie zobaczymy w serialu także Julie Bowen.

5. Plakat 4. sezonu "Halt and Catch Fire". Serial wraca w sierpniu w USA i we wrześniu w Polsce.

haltandcatchfire5067

6. Krista Vernoff powraca do ekipy "Chirurgów". Krista Vernoff, która była główną scenarzystką "Chirurgów" w ciągu pierwszych siedmiu sezonów, powraca do serialowej ekipy. Będzie prowadzić produkcję 14. sezonu razem z Shondą Rhimes i Betsy Beers.

7. "Harlots" z 2. sezonem. Hulu zamówiło 2. sezon "Harlots". Zobaczymy go w 2018 roku.

8. Maria Bello w obsadzie "NCIS". Maria Bello dołącza do obsady 15. sezonu "NCIS". Zagra nową agentkę, która będzie mieć interesującą relację z Gibbsem, opartą na starciach, ale i wzajemnym szacunku.

9. "Animal Kingdom" z zamówieniem na 3. sezon. TNT zamówiło 3. sezon serialu "Animal Kingdom". Finał 2. sezonu zaplanowany jest na 29 sierpnia.

10. "Angie Tribeca" również powróci. TBS zamówił 4. sezon, który będzie liczyć 10 odcinków.

REKLAMA