10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Girlfriend Experience" wraca w listopadzie. Premiera 21. sezonu "South Park" opóźniona. Zwiastun serialu "Comrade Detective" od Amazona. A oprócz tego "Gotham", "Westworld", "Mozart in the Jungle" i nie tylko.

1. Premiera 21. sezonu "South Park" opóźniona. "South Park" wróci 13 września, a nie 23 sierpnia, jak podano wcześniej. Wcześniej Comedy Central przesunęło na wrzesień nowy sezon "Broad City".

2. "Gotham" wraca wcześniej niż planowano. 4. sezon "Gotham" będzie mieć premierę 21 września - tydzień wcześniej niż początkowo planowano.

3. Michael Emerson pojawi się w "Mozart in the Jungle". Michael Emerson dostał rolę powracającą w 4. sezonie "Mozart in the Jungle". Zagra Mortona Nortona, ekscentrycznego kolekcjonera pamiątek i ciekawostek związanych z muzyką klasyczną, który woli przeszłość od teraźniejszości. Większość dni spędza samotnie w gotyckiej willi, otoczony przedmiotami związanymi z historią muzyki i ubrany jak XVI-wieczny morderczy kompozytor Gesualdo (którego uważa za mocno niedocenianego). Kiedy Rodrigo (Gael García Bernal) pojawi się u niego, zostanie wciągnięty w ten dziwny świat.

4. "The Girlfriend Experience" wraca w listopadzie. Telewizja Starz ogłosiła podczas TCA Press Tour, że 2. sezon "The Girlfriend Experience" będzie mieć premierę 5 listopada. W planach jest 14 odcinków, które opowiedzą dwie zupełnie nowe historie, dziejące się w Waszyngtonie i w Nowym Meksyku. Waszyngtońską napisze i wyreżyseruje Lodge Kerrigan, główną bohaterkę zagra Anna Friel ("Pushing Daisies"), a cała rzecz będzie osadzona w kręgach republikańskich polityków. Tę drugą z kolei wyreżyseruje i napisze Amy Seimetz, a główną rolę, dziewczyny do towarzystwa, która znalazła się w programie ochrony świadków, zagra Carmen Ejogo ("Zero Hour").

girlfriend-experience-season-2-a

the-girlfriend-experience01

5. Lifetime zamówił nowe sezonu "UnReal" i "Mary Kills People". "UnReal" dostało już zamówienie na 4. sezon (choć trzeci dopiero przed nami, zobaczymy go na początku 2018 roku), z kolei "Mary Kills People" wróci z 2. sezonem.

6. "Westworld" wróci wiosną. HBO zapowiedziało powrót "Westworld" na wiosnę 2018.

7. "The Gifted" z polską datą premiery. Nowy serial marvelowski osadzony w świecie X-Menów wystartuje w FOX Polska 3 października. Polski tytuł to "The Gifted: Naznaczeni".

8. Nie wiadomo, co dalej z "Willem". TNT nie jest zadowolone z oglądalności "Willa", która wypada zdecydowanie poniżej oczekiwań. A ponieważ serial jest drogi w produkcji, 2. sezonu prawdopodobnie nie będzie.

9. Desmond Harrington w obsadzie "Elementary". Znany z "Dextera" Desmond Harrington dołączył do stałej obsady "Elementary". Zobaczymy go w roli Michaela, faceta, który był uzależniony, ale kiedyś Sherlock pomógł mu powrócić do normy. Teraz on przybywa do Sherlocka, żeby oddać przysługę.

10. Zwiastun serialu "Comrade Detective" od Amazona. Rumuński serial, w którym głosy głównym bohaterom podkładają Channing Tatum i Joe Gordon-Levitt (i jest to element konwencji, a nie dowód na to, że Amerykanie naprawdę nie lubią napisów), startuje 4 sierpnia.

REKLAMA