"Transparent" jedzie do Izraela. Świetny zwiastun i data premiery 4. sezonu

Amazon wypuścił nowiutki zwiastun 4. sezonu "Transparent" ze scenami kręconymi w Izraelu. Znamy już także dokładną datę premiery.

W 4. sezonie "Transparent" Pfeffermanowie udają się w duchową i polityczną podróż, zagłębiając się w rodzinną historię. Maura (Jeffrey Tambor) jedzie na konferencję do Izraela i dokonuje zaskakującego odkrycia. Przeradza się to w przygodę, w której bierze udział także reszta rodziny. Dryfując po pustyni, Maura, Ali (Gaby Hoffmann), Sarah (Amy Landecker), Josh (Jay Duplass) i Shelly (Judith Light) zaczynają szukać akceptacji, miłości i prawdy, każde na swój sposób.

Podczas TCA Press Tour serialowa ekipa pokazała nowy zwiastun, z mnóstwem scen z Izraela, a także wydała oświadczenie dotyczące proponowanego przez prezydenta Trumpa zakazu służby w wojsku osobom transpłciowym. Twórcy i aktorzy z "Transparent" są tym oburzeni, bo osoby transpłciowe zasługują na taki sam szacunek i godność jak wszyscy. Podkreślają także, że obecnie w amerykańskim wojsku służy 15 tys. transpłciowych żołnierzy i jest aż 134 tys.takich weteranów. "Transparent" ich wspiera, ponieważ to szlachetna walka i należy znajdować się po stronie sprawiedliwości i praw człowieka.

Serial Amazona powraca 22 września, a tymczasem możecie obejrzeć nową zapowiedź. Pojawia się w niej Alia Shawkat, wnuczka Jeffreya Tambora z "Arrested Development", która tutaj gra zupełnie inną rolę.

REKLAMA