Karaoke, antydepresanty i poezja w barze. Zobaczcie zwiastuny 4. sezonu "You're the Worst"

"You're the Worst" (Fot. FX)

0

Jimmy i Gretchen powracają i znów są singlami. Oboje ruszają więc na podryw, szaleją w barach i są bardziej żałośni niż kiedykolwiek. Zapowiedzi 4. sezonu "You're the Worst" są super!

Jeden z najlepszych seriali, opowiadających o tym, jak to jest mieć około 30-tki i wszystko totalnie niepoukładane, powraca 6 września z 4. sezonem. I będzie on zupełnie inny od dotychczasowych, ponieważ Jimmy i Gretchen nie są już razem. Poprzedni sezon zakończył się dość specyficznymi i jednocześnie bardzo romantycznymi oświadczynami Jimmy'ego i jego ucieczką, kiedy Gretchen powiedziała, że teraz będą rodziną. Co dalej?

Żadnej sielanki oczywiście nie będzie. Ta dwójka naprawdę się rozstała, a jak wygląda ich samotne życie, możecie zobaczyć w zwiastunach, które są przezabawne i kompletnie depresyjne jednocześnie. Oni w tym momencie rzeczywiście się nie znoszą, a wściekłość wyładowują w barach. Karaoke i "jestem na antydepresantach, więc nie będę płakać po" to prawdopodobnie najlepsze momenty, choć feminizm według Gretchen też ma swój urok.