"Strach stanowi odpowiedź". Klauny wciągają nas do sekty w teaserach "American Horror Story: Cult"

"American Horror Story: Cult" (Fot. FX)

0

W ostatnich dniach pojawił się tuzin teaserów 7. sezonu "American Horror Story". Zobaczcie, jak Ryan Murphy wciąga nas w szeregi pewnej sekty, którą rządzi strach.

Choć do premiery "American Horror Story: Cult" został miesiąc, to fabuła tego sezonu wciąż pozostaje tajemnicą. Ryan Murphy mówił, że chce pokazać coś strasznego, co wydarzy się w noc wyborczą, tę samą, której ostatecznym zwycięzcą okazał się Donald Trump. Ale głównymi bohaterami nie będą kandydaci na prezydenta USA.

Kto nimi będzie w takim razie? W kolejnych teaserach pojawiają się coraz to nowe grupki klaunów, zapraszających nas do wstąpienia do jakiejś tajemniczej sekty, rządzonej za pomocą strachu. Nie wiemy w tym momencie, czy Ryan Murphy sugeruje w ten sposób, że tacy właśnie ludzie wygrali wybory. Ale możemy zakładać, że coś z klaunami jest na rzeczy. Możliwe nawet, że w "American Horror Story: Cult" pojawi się postać znana z "Freak Show", klaun Twisty grany przez Johna Carrola Lyncha, którego zdjęcie Murphy wrzucił niedawno na Instagram.

A na pewno wiemy, że w obsadzie tego sezonu znajdują się Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes, Adina Porter i Lena Dunham. Premiera zaplanowana jest na 5 września.