Ekipa "Preachera" zdradza smakowity spoiler o Bogu i o tym, co nas czeka dalej

"Preacher" (Fot. AMC)

0

Obsada "Preachera" w rozmowie z TVLine powiedziała prawdopodobnie odrobinę za dużo na temat serialowego Boga. Jeśli chcecie poznać spoiler, zapraszamy!

W 2. sezonie "Preachera" Jesse Custer ze swoją drużyną ruszył na poszukiwanie Boga, a jednocześnie oni sami też są poszukiwani - ściga ich przerażający Święty od Morderców, z którym ostatnio już zaliczyli starcie. Co nas czeka dalej? Same wielkie rzeczy oczywiście!

Ku zaskoczeniu Michaela Ausiello, który rozmawiał z ekipą "Preachera" na Comic-Conie, Dominic Cooper (serialowy Jesse) zdradził, że "już spotkaliśmy Boga, nie zdając sobie z tego sprawy". Po czym uściślił, że publika też go spotkała. Joseph Gilgun (Cassidy) dodał, że to jeszcze trochę potrwa, zanim poznamy Jego (bądź Jej) tożsamość. Tajemnica wyjaśni się w okolicach finału - i to nie koniec.

"Na końcu sezonu ujawnione zostaje coś, co jest dramatycznie ważne. Coś, co wyjaśnia... powód stojący za tym wszystkim" - mówił dalej Gilgun, który wcześniej sprawdził, ile przekleństw da się wyciąć z jednego wywiadu (bardzo, bardzo dużo).