Ekipa "Halt and Catch Fire" buduje internet. Zobaczcie nową zapowiedź 4. sezonu

"Halt and Catch Fire" (Fot. AMC)

Rewolucja technologiczna wejdzie w kolejną fazę w 4. sezonie "Halt and Catch Fire". Zobaczcie, czego powinniśmy spodziewać się po ostatniej odsłonie serialu i w jakich nastrojach są bohaterowie.

"Halt and Catch Fire" powróci 19 sierpnia w USA i 28 września w AMC Polska, niestety już z ostatnim sezonem. Serial, który prezentuje rozwój nowych technologii w latach 80. i początki internetu we wczesnych latach 90., w tym roku pokaże nam ostatni krok tej rewolucji. Zobaczymy, jak wyglądał internet 25 lat temu, jakie były pierwsze przeglądarki, przed jakimi wyzwaniami stanęli ich twórcy itp., itd. A poza tym będziemy oglądać zmagania głównych bohaterów z wyzwaniami rzucanymi im przez życie prywatne.

Powrócą Lee Pace stars jako Joe MacMillan, Mackenzie Davis jako Cameron Howe, Scoot McNairy jako Gordon Clark, Kerry Bishé jako Donna Clark oraz Toby Huss jako John Bosworth. Do obsady dołączy także znana z "Veepa" Anna Chlumsky, która zagra dr Katie Herman, onkolog, mającą kluczową rolę w finałowym sezonie "Halt and Catch Fire".

Nowa zapowiedź to zaledwie kilka świeżych scen, które pokazują, jak dokonuje się rewolucja i co porabia czwórka głównych bohaterów poza pracą. Na pełny zwiastun wciąż jeszcze czekamy.

REKLAMA