8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Nowe osoby dołączają do obsady "Flasha", "Jessiki Jones", "Goliatha" i innych seriali. Pierwsze zdjęcie z planu 5. sezonu "Arrested Development". Zmiana showrunnera "The Big Bang Theory". Zapraszamy!

1. Nie żyje Sam Shepard. W wieku 73 lat zmarł Sam Shepard, aktor znany m.in. z "Bloodline".

2. Marlee Matlin w 3. sezonie "Quantico". Serial czeka reboot w nowym sezonie, a Marlee Matlin wcieli się w byłą agentkę FBI, która straciła słuch.

3. Zmiana showrunnera "The Big Bang Theory". Steve Holland poprowadzi produkcję "The Big Bang Theory" od jesieni. Dotychczasowy showrunner serialu, Steve Molaro, zajmie się spin-offem zatytułowanym "Young Sheldon".

4. Pierwsze zdjęcie z planu 5. sezonu "Arrested Development". Jason Bateman napisał na Twitterze, że ekipa wraca na plan 8 sierpnia.

5. Hartley Sawyer w 4. sezonie "Flasha". Hartley Sawyer zagra Ralpha Dibny'ego, bohatera znanego jako Elongated Man.

6. Noah Bean w 2. sezonie "Shut Eye". Noah Bean dostał powracającą rolę młodego prokuratora, który będzie próbował zmusić Ritę (Isabella Rossellini) do współpracy.

7. James Wolk w 2. sezonie "Goliatha". James Wolk zagra agenta FBI, który będzie pomagał Billy'emu.

8. J.R. Ramirez w 2. sezonie "Jessiki Jones". Znany z "Power" J.R. Ramirez pojawi się w rolia samotnego taty, który wprowadza się do budynku, gdzie mieszka Jessica.

REKLAMA