10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Fight" (Fot. CBS)

Indira Varma mówi, czy zobaczymy jeszcze Ellarię Sand w "Grze o tron". Audra McDonald pojawi się w "The Good Fight". CBS All Access zamawia trzy nowe seriale. A oprócz tego "The Good Place", "The Defenders" i nie tylko.

1. Audra McDonald w "The Good Fight". Audra McDonald, która grała w "Żonie idealnej" prokurator Liz Lawrence, pojawi się w "The Good Fight" i okaże się blisko związana z jednym z bohaterów. Ponadto ogłoszono, że do stałej obsady awansowani zostali Michael Boatman (serialowy Julius Cain, jedyny zwolennik Trumpa w kancelarii) i Nyambi Nyambi (śledczy Jay Dipersia).

2. Czy jeszcze zobaczymy Ellarię Sand w "Grze o tron"? Jeśli zastanawiacie się, co dalej będzie z Ellarią, Indira Varma już odpowiedziała na to pytanie. I jej odpowiedź nie mogłaby być bardziej jasna.

3. Emma Booth w obsadzie "Once Upon a Time". Emma Booth dostała powracającą rolę w 7. sezonie "Once Upon a Time". Zagra postać zwaną Czarownicą.

4. Jes Macallan w 3. sezonie "Legends of Tomorrow". Znana z "Mistresses" Jes Macallan dołączyła do obsady "Legends of Tomorrow". Zobaczymy ją w roli ambitnej i bezwzględnej agentki, która będzie członkinią rządowego zespołu, zajmującego się ochroną historii i regulacją podróży w czasie.

5. CBS All Access zamawia trzy nowe seriale. CBS ogłosił podczas TCA Press Tour trzy nowe seriale, które zostaną pokazane w serwisie streamingowym CBS All Access. Pierwszy to dramat "Strange Angel", opowiadający o losach Jacka Parsonsa, tajemniczego geniusza żyjącego w Los Angeles w latach 40. Facet, któremu Ameryka zawdzięcza narodziny techniki rakietowej, wieczorami oddaje się magicznym rytuałom seksualnym oraz praktykom okultystycznym. Serial będzie adaptacją książki George'a Pendle'a z 2005 roku. Drugi projekt to komedia "No Activity" od Willa Ferrella, Adama McKaya i Funny Or Die, która skupiać się będzie na "przyziemnych" aspektach akcji przeciwko kartelowi narkotykowemu (np. co robią policjanci niższego szczebla, którzy spędzają ze sobą za dużo czasu?). Trzeci serial to thriller "$1", który dziać się będzie w małym miasteczku w Ameryce po kryzysie. Pewien dolarowy banknot przechodzi z rąk do rąk, łącząc grupę bohaterów zaangażowanych w szokujące morderstwo.

6. Kolejny powrót w "American Horror Story". W 7. sezonie zagra Emma Roberts. Nie pojawi się za to Kathy Bates.

Look who showed up on the set of Cult looking glamorous and ready for action.

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

7. "Kevin Can Wait" planuje zabić żonę głównego bohatera. Erinn Hayes opuszcza sitcom "Kevin Can Wait" i to w spektakularny sposób. CBS oficjalnie zapowiedział, że serialowa żona Kevina zostanie uśmiercona. Wszystko po to, aby zrobić miejsce dla Leah Remini, dawnej żony Kevina Jamesa z "Diabli nadali".

8. "The Good Place" i "The Blacklist" z nowymi datami premier. 2. sezon "The Good Place" wystartuje 20 września po finale "America's Got Talent". Od 28 września serial będzie pokazywany w czwartki. Przyspieszona została także premiera nowego sezonu "The Blacklist" - z 4 października na 27 września.

9. Laura Benanti w obsadzie "The Detour". Laura Benanti dołączy do stałej obsady komedii "The Detour" w 3. sezonie.

10. Nowy plakat zapowiadający "The Defenders". Serial ma premierę 18 sierpnia.

The-Defenders-Marvel-Poster

REKLAMA