Klip z "Wet Hot American Summer" zawiera świetną niespodziankę dla fanów "Parks & Rec"

"Wet Hot American Summer: First Day of Camp" (Fot. Netflix)

Bradley Cooper nie wróci w nowej odsłonie "Wet Hot American Summer", ale to nie znaczy, że nie będzie Bena i Susie. Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowali dla nas twórcy serialu.

Nowy sezon "Wet Hot American Summer" nosi podtytuł "Ten Years Later" i dzieje się w latach 90., kiedy wszyscy bohaterowie już są dorośli, żonaci, dzieciaci i oczywiście superpoważni. W obsadzie po raz pierwszy zabrakło Bradleya Coopera, ale to nie znaczy, że nie będzie już Susie (Amy Poehler) i Bena.

Netflix wypuścił krótki klip z serialu, który mówi wszystko: Ben powróci, tylko z nową twarzą, a zagra go Adam Scott, wcześniej znany jako ukochany postaci Amy Poehler z "Parks and Recreation", też Ben. Scena ich powitania jest przeurocza, zwłaszcza że zmiana twarzy nie pozostaje bez komentarza (ale przynajmniej wiemy, że Ben zreperował także swoją wadliwą przegrodę nosową).

Przypomnijmy, netfliksowe "Wet Hot American Summer: Ten Years Later" to sequel filmu "Wet Hot American Summer" i serialu "Wet Hot American Summer: First Day of Camp", których twórcami są David Wain i Michael Showalter. Cała seria w absurdalny sposób wyśmiewa obozy letnie, na które Amerykanie jeździli w latach 80.

W nowej odsłonie pojawi się niemal cała obsada filmu i serialowego prequela: A.D. Miles, Amy Poehler, Beth Dover, Chris Meloni, Chris Pine, David Hyde Pierce, David Wain, Elizabeth Banks, Eric Nenninger, H. Jon Benjamin, Janeane Garofalo, Jason Schwartzman, Joe Lo Truglio, John Early, Josh Charles, Ken Marino, Kristen Wiig, Lake Bell, Marguerite Moreau, Marisa Ryan, Michael Ian Black, Michael Showalter, Molly Shannon, Nina Hellman, Paul Rudd, Rich Sommer, Sarah Burns i Zak Orth. W ekipie są także nowe osoby, jak Alyssa Milano, Skyler Gisondo, Samm Levine, Mark Feuerstein, Marlo Thomas, Joey Bragg, Jai Courtney, Dax Shepard i właśnie Adam Scott.

"Wet Hot American Summer: Ten Years Later" będzie składać się z 8 odcinków i zadebiutuje na Netfliksie 4 sierpnia.

wethotamericansummer78

REKLAMA