12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

CW potwierdza plany dotyczące spin-offu "The Originals". Będzie kolejny wielki crossover seriali z Arrowverse. Koniec "The Middle" po 9. sezonie. A oprócz tego "This Is Us", "Crazy Ex-Girlfriend" i nie tylko.

1. Koniec "The Middle" po 9. sezonie. ABC ogłosiło, że 9. sezon sitcomu "The Middle" będzie już ostatni.

2. CW potwierdza plany dotyczące spin-offu "The Originals". Szef CW Mark Pedowitz powiedział podczas TCA Press Tour, że trwają rozmowy na temat spin-offu "The Originals" z nastoletnią Hope w roli głównej. Na razie jednak znajdują się w bardzo wczesnej fazie.

3. Będzie kolejny wielki crossover seriali z Arrowverse. Bohaterowie czterech seriali CW i DC spotkają się 27 listopada, kiedy to zostanie pokazany rozpoczynający crossover odcinek "Supergirl" i zaraz po nim specjalny poniedziałkowy odcinek "Arrow". 28 listopada historia będzie kontynuowana w odcinku "Flasha", a wszystko zakończy się w "Legends of Tomorrow". Szef CW nie chciał zdradzić wiele z fabuły crossovera, powiedział tylko, że "romans wisi w powietrzu".

4. Powstanie reboot "Miami Vice". Vin Diesel stworzy nową wersję kultowego serialu "Miami Vice" dla NBC. Debiutu możemy się spodziewać w sezonie 2018/19.

5. HBO zaatakowane przez hakerów. Wyciekło nie tylko kilka odcinków seriali ("Graczy", "Niepewnych" i "Pokoju 104") i scenariusz "Gry o tron", ale także tysiące wewnętrznych dokumentów. Łącznie ukradziono 1,5 terabajta danych. Akcja miała miejsce kilka dni po tym, jak HBO znów ruszyło do walki z piractwem "Gry o tron".

6. Plakat "This Is Us" na 2. sezon. "This Is Us" wraca 26 września, a wcześniej ma szansę zgarnąć kilka nagród Emmy.

this-is-us-057

7. Spin-off "Black-ish" ma nowy tytuł. Było "College-ish", jest "Grown-ish". Nowy serial opowiadać będzie o dorastaniu Zoey, najstarszej córki Johnsonów z "Black-ish" (Yara Shahidi), która poszła na studia. Do obsady oficjalnie już dołączyli Chris Parnell i Trevor Jackson, którzy powtórzą role z pilota, oraz Emily Arlook ("The Good Place"), którą zobaczymy w roli studentki pierwszego roku.

8. "Crazy Ex-Girlfriend" idzie w stronę "Fatalnego zauroczenia". "Fatalne zauroczenie", tylko zabawne - tak Rachel Bloom określiła 3. sezon "Crazy Ex-Girlfriend". Zmieni się znów czołówka - nowa będzie w stylu Disneya, a śpiewać będzie cała obsada.

9. Jamie Kennedy ponownie w "Criminal Minds". Jamie Kennedy pojawi się ponownie w "Criminal Minds" w roli kanibala Floyda Feylinna Ferella. Postać ostatnio była w serialu w 3. sezonie, 10 lat temu.

10. Nowi aktorzy w obsadzie "Skandalu". Jay Hernandez ("Nashville") i Shaun Toub ("Homeland") zagrają w finałowym sezonie "Skandalu".

11. Zwiastun "Carpool Karaoke: The Series". Start 8 sierpnia, a w ciągu całego sezonu pojawią się m.in. James Corden, Will Smith, Shaquille O’Neal, Seth MacFarlane, Billy Eichner, Metallica, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, Chelsea Handler, Blake Shelton, Michael Strahan, Jeff Gordon, John Cena, Maisie Williams i Sophie Turner.

12. Plakat serialu "Comrade Detective". Start już jutro na Amazonie.

comrade-detevtive056

REKLAMA