7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ania" (Fot. CBC)

"Ania, nie Anna" powróci z 2. sezonem. "Will & Grace" ma już zamówienie na kolejny sezon. Sylvester Stallone zagra w "This Is Us". A oprócz tego "Famous in Love", "Mr. Mercedes" i nie tylko.

1. "Ania, nie Anna" powróci z 2. sezonem. Netflix i CBC zamówili 2. sezon serialu o Ani z Zielonego Wzgórza. Tym razem zobaczymy aż 10 odcinków. Zdjęcia ruszają jesienią.

2. "Will & Grace" ma już zamówienie na kolejny sezon. "Will & Grace" wraca tej jesieni i planuje kompletnie zignorować finał, w którym główni bohaterowie pozakładali rodziny i wyprowadzili się ze swojego mieszkania. I to nie koniec - NBC ogłosiło podczas TCA Press Tour, że serial powróci także za rok z 10. sezonem.

3. Tina Fey w 2. sezonie "Great News". Aktorka pojawi się gościnnie w roli nowej szefowej MMN, stacji, dla której pracują bohaterowie serialu.

4. "Famous in Love" z zamówieniem na 2. sezon. Nowy serial I. Marlene King powróci z 2. sezonem w przyszłym roku.

5. Erica Tazel już nie będzie w stałej obsadzie "The Good Fight". Aktorka może jeszcze pojawić się w serialu, ale w stałej obsadzie już jej nie będzie.

6. Sylvester Stallone zagra w "This Is Us". Aktor pojawi się gościnnie w roli samego siebie. Serialowy Stallone będzie grał razem z Kevinem w filmie wojennym Rona Howarda.

7. Plakat serialu "Mr. Mercedes". Nowy serial na podstawie powieści Stephena Kinga startuje 8 sierpnia.

mr_mercedes_season_1_poster

REKLAMA