Kto jest kim w "American Horror Story: Cult"? Mamy zdjęcia z piątką bohaterów

"American Horror Story: Cult" (Fot. FX)

Kim są bohaterowie 7. sezonu "American Horror Story"? Pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których ujawniono tożsamość kilkorga z nich, i już wiemy, że nie zabraknie detektywa i lekarza.

Premiera "American Horror Story: Cult" coraz bliżej, ale fabuła wciąż pozostaje tajemnicą. Ryan Murphy mówił, że chce pokazać coś strasznego, co wydarzy się w noc wyborczą, tę samą, której ostatecznym zwycięzcą okazał się Donald Trump. Ale głównymi bohaterami nie będą kandydaci na prezydenta USA. Raczej nie będzie też nimi armia klaunów, którą widzieliśmy w teaserach.

Na pierwszych zdjęciach promocyjnych pojawiło się pięć osób: Billy Eichner jako Harrison Wilton, Alison Pill jako Ivy Mayfair-Richards, Billie Lourd jako Winter Anderson, Cheyenne Jackson jako dr Rudy Vincent i Colton Haynes jako detektyw Samuels. Na każdym zdjęciu czai się też w tle jakiś klaun (albo i kilku). To wszystko, co w tym momencie wiemy - nie ma żadnych opisów ani oficjalnego zarysu fabuły.

Oprócz wyżej wymienionych aktorów w obsadzie "American Horror Story: Clut" znajdują się jeszcze Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Frances Conroy, Lena Dunham, Emma Roberts, Mare Winningham i Leslie Grossman. Premiera składającego się z 11 odcinków sezonu zaplanowana jest na 5 września.

ahs01

ahs02

ahs03

ahs04

ahs05

REKLAMA