Anarchistyczny świat "Mr. Robot" zaprasza ponownie. Data premiery, zwiastun i nowe zdjęcie z 3. sezonu

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

0

Przemoc, chaos i anarchia - tego wszystkiego możemy spodziewać się w 3. sezonie "Mr. Robot". Pojawił się pierwszy zwiastun, a także zdjęcie z nowym bohaterem granym przez Bobby'ego Cannavale.

Zaznaczcie sobie w kalendarzach na czerwono datę 11 października, bo to właśnie wtedy na ekrany powróci po raz trzeci "Mr. Robot". Czego możemy się spodziewać po nowym sezonie? Prawdopodobnie jeszcze większego chaosu i jeszcze więcej przemocy. Tak przynajmniej sugeruje zwiastun: podczas gdy głos zza kadru recytuje "Democracy" Leonarda Cohena, w Nowym Jorku pojawia się wojsko, ludzie mieszkają w namiotach, anarchiści ścierają się z policją, a zamaskowany bandyci atakują ludzi w metrze.

Powracają także dobrze nam znani bohaterowie: widzimy Angelę w bluzie z kapturem i masce Mr. Robot mask, agentkę DiPierro z bronią, Whiterose'a w limuzynie, Tyrella Wellicka dobierającego się do butelki wódki, mundurowych przeszukujących mieszkanie Elliota, a także samego Elliota stojącego przed siedzbą E Corp.

Akcja 3. sezonu ma się rozpocząć tuż po wydarzeniach z finału 2. sezonu. Oficjalny opis mówi, że 3. sezon będzie "badać motywacje każdego z bohaterów oraz dezintegrację pomiędzy Elliotem i Panem Robotem". Do obsady dołączył Bobby Cannavale ("Boardwalk Empire"), którego postać to Irving - lakoniczny, nieznoszący bzdur sprzedawca używanych samochodów.

Mr. Robot - Season 3