Trawka w Kalifornii i seks na Brooklynie. Zdjęcia z nowości Netfliksa - "Disjointed" i "She's Gotta Have It"

"Disjointed" (Fot. Netflix)

0

Pod koniec sierpnia Kathy Bates będzie sprzedawać trawkę na Netfliksie, z kolei w listopadzie pojawi się serialowa wersja "She's Gotta Have It" Spike'a Lee. Mamy zdjęcia z obu produkcji.

Netflix wypuścił zdjęcia ze swoich dwóch nowych komedii. Pierwsza to "Disjointed", sitcom o trawce z Kathy Bates w roli głównej, który zadebiutuje w serwisie już 25 sierpnia. Serial, którego twórcą jest Chuck Lorre, już ma zamówienie na 20 odcinków.

Główną bohaterką jest kobieta, która przez lata walczyła o legalną marihuanę. Teraz wreszcie jej marzenia się spełniły i prowadzi sklep z marihuaną medyczną w Los Angeles. Jej pracowników grać będą Dougie Baldwin, Elizabeth Ho i Elizabeth Alderfer, z kolei Aaron Moten wcieli się w jej syna. Będzie jeszcze dość niespokojny ochroniarz (Tone Bell), który służył w Afganistanie.

disjointed01

disjointed02

disjointed03

disjointed04

disjointed05

disjointed06

disjointed07

Z kolei 23 listopada, czyli w amerykańskie Święto Dziękczynienia, na Netfliksie pojawi się serial "She's Gotta Have It", który jest uwspółcześnioną wariacją na temat historii znanej z filmu Spike'a Lee z 1986 roku pod tym samym tytułem. Całość ma składać się z 10 odcinków, wszystkie wyreżyserował Spike Lee.

DeWanda Wise ("Shots Fired") gra Nolę Darling, artystkę z Brooklynu, która dzieli swój czas pomiędzy przyjaciół, pracę i trzech kochanków: modela Greera Childsa (Cleo Anthony, "Divergent"), bankiera od inwestycji Jamiego Overstreeta (Lyriq Bent, "The Book of Negroes") i Marsa Blackmona zwanego też "Da Original B-Boy Sneakerhead" (Anthony Ramos z musicalu "Hamilton", w filmie tę rolę grał sam Spike Lee).

W obsadzie znajdują się także Chyna Layne ("Precious"), Ilfenesh Hadeara ("Baywatch"), Margot Bingham ("Barbershop: The Next Cut"), Sydney Morton ("Love, New York") i Joie Lee ("Do The Right Thing").

shes-gotta01

shes-gotta02

shes-gotta03

shes-gotta04

shes-gotta05

shes-gotta06

shes-gotta07