10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Roseanne" (Fot. ABC)

"Roseanne" zignoruje finał starej serii. Szef NBC mówi, jakie seriale jeszcze mogłyby powrócić. Allison Williams pojawi się w nowym miniserialu. A oprócz tego "Deep State", "Star Trek", "Z Archiwum X" i nie tylko.

1. "Roseanne" zignoruje finał starej serii. Nie tylko "Will & Grace" będzie udawać, że nie zamknęło kiedyś wszystkich wątków w finale. Dokładnie to samo zrobi "Roseanne". Channing Dungey z telewizji ABC powiedział podczas TCA Press Tour, że w nowych odcinkach pojawi się Dan i że "zdecydowanie będzie wciąż żywy".

2. Szef NBC mówi, jakie seriale jeszcze mogłyby powrócić. Skoro o powrotach mowa, na liście życzeń Boba Greenblatta z NBC znajdują się "The Office", "30 Rock", "The West Wing" i "Ostry dyżur". Ale to na razie tylko lista życzeń - nie ma w tej chwili planów, by którykolwiek z tych seriali przywracać do ramówki.

3. Annabeth Gish zapowiada powrót do "Z Archiwum X". Aktorka, która wciela się w agentkę Reyes, wrzuciła na Instagram zdjęcie scenariusza. A to oznacza, że najprawdopodobniej jej wątek nie zakończył się w 10. sezonie i jeszcze ją zobaczymy.

Shall we? #iwanttobelieve #monicareyes #xfiles

Post udostępniony przez Annabeth Gish (@annabeth_gish)

4. Allison Williams pojawi się w nowym miniserialu. Znana z "Dziewczyn" Allison Williams zagra w miniserialu "Patrick Melrose" z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Zobaczymy ją w roli Marianne, z którą główny bohater zaznajamia się w Nowym Jorku.

5. Jean Villepique w nowej komedii NBC. Aktorka znana m.in. z "Up All Night" dołączyła do stałej obsady nowego sitcomu NBC, "A.P. Bio". Zobaczymy ją w roli jednej z nauczycielek.

6. Amazon zapowiada historię alternatywną o wojnie secesyjnej. Kiedy HBO ogłosiło serial "Confederate", opowiadający o świecie, w którym Południe wygrało wojnę secesyjną, posypały się protesty. Amazon zrobił to inaczej. Nowy serial "Black America", ogłoszony kilka dni temu, opowiadać będzie o świecie, w którym uwolnieni Afroamerykanie dostają trzy południowe stany - Luizjanę, Missisipi i Alabamę - w ramach odszkodowania wojennego i zakładają tam osobne państwo. Po 150 latach to właśnie to państwo rośnie w siłę, podczas gdy Stany Zjednoczone zaczynają podupadać. Twórcami serialu, który na razie znajduje się w bardzo wczesnej fazie rozwoju, są Will Packer i Aaron McGruder.

7. Paris Jackson powróci do "Star". Córka Michaela Jacksona pojawi się w kilku odcinkach 2. sezonu w roli Rachel Wells.

8. Pierwsze zdjęcie z serialu "Deep State" FOX-a. "Deep State" - który zresztą ma już polski tytuł, "Tajny układ" - to serial FOX-a szykowany na rynek europejski. Akcja dzieje się się w środowisku szpiegowskim. Mark Strong wciela się byłego agenta, powracającego do gry, by pomścić śmierć syna.

Deep-State0456

9. Plakat zapowiadający finałowy sezon "Skandalu". Serial wraca 5 października.

scandal-key-art-3

10. Plakaty z postaciami "Star Trek: Discovery". Całą serię znajdziecie tutaj.

StarTrek_1Sheet_CaptGeorgiou_fnl

StarTrek_1Sheet_LRell_fnl

REKLAMA