8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

"Shameless" wraca w listopadzie. Marika Dominczyk nie wróci do "Chirurgów". Dwie reżyserki w ekipie "Z Archiwum X". A oprócz tego "Twin Peaks", "Major Crimes", "Dynastia" i nie tylko.

1. Data powrotu "Shameless". 8. sezon "Shameless" wystartuje 5 listopada. Frank będzie próbował stać się człowiekiem, który coś wnosi do społeczeństwa, z kolei Fiona odkryje pewne nie najlepsze konsekwencje swojego sukcesu. Tymczasem Ian będzie chciał zejść się ponownie z Trevorem, Debbie będzie starała się połączyć szkołę spawalniczą z macierzyństwem, Lip będzie starał się pozostać trzeźwy, Liam zrozumie, jak jego rodzina różni się od rodzin jego bogatych kolegów ze szkoły, zaś Carl będzie zmuszony poszukać kreatywnych sposobów na zdobycie pieniędzy na naukę.

2. Marika Dominczyk nie wróci do "Chirurgów". Aktorka, która wcielała się w zeszłym sezonie w Elizę, nie pojawi się już w "Chirurgach".

3. Dwie reżyserki w ekipie "Z Archiwum X". 11. sezon będzie zawierał dwa odcinki wyreżyserowane przez kobiety: Carol Banker, która była w ekipie serialu w latach 1999-2002, a także reżyserowała "The Lone Gunmen", i Holly Dale, reżyserkę takich seriali, jak "Being Erica", "Terminator: The Sarah Connor Chronicles" czy "Timeless".

4. Czy jest szansa na jeszcze jeden sezon "Twin Peaks"? Szef telewizji Showtime David Nevins powiedział podczas TCA Press Tour, że powrót "Twin Peaks" miał być od początku jednosezonowy. Nie ma żadnych rozmów o kolejnym sezonie, ale... "Drzwi są zawsze otwarte dla Davida Lyncha, a czy to będzie prowadzić do kolejnego sezonu? Nie wiem, czy on tego chce" - oznajmił Nevins.

5. "Major Crimes" wraca jesienią. Serial TNT powraca 31 października, 6. sezon będzie składał się z 13 odcinków.

6. Co z 2. sezonem "I'm Dying Up Here"? Tego na razie nie wiemy, ale Showtime obiecuje, że wkrótce wszystko będzie jasne. Na razie scenarzyści dostali zadanie przedstawić pomysły na ciąg dalszy.

7. "Greenleaf" z kolejnym sezonem. Serial dostał zamówienie na 3. sezon. Rick Fox, czyli serialowy Darius Nash, dostał awans do stałej obsady.

8. Brianna Brown w obsadzie "Dynastii". Znana z "Devious Maids" aktorka dostała rolę powracającą w nowej wersji kultowej opery mydlanej, tworzonej przez CW.

REKLAMA