"SMILF" i "White Famous" - zwiastuny jesiennych nowości telewizji Showtime

"SMILF" (Fot. Showtime)

0

Tej jesieni Showtime wypuści dwie nowe komedie: "White Famous" twórcy "Californication" i Jamiego Foxxa oraz "SMILF" Frankie Shaw. Zwiastuny już są dostępne.

Jako pierwszy zadebiutuje 15 października "White Famous", serial komediowy oparty na osobistych doświadczeniach Jamiego Foxxa. Znany z "Saturday Night Live" Jay Pharoah zagra tutaj Floyda Mooneya, młodego, utalentowanego komika, wkraczającego na zdradzieckie wody, kiedy do jego drzwi puka prawdziwa sława.

Jamie Foxx będzie pojawiał się w "White Famous" gościnnie i jest także jednym z producentów, obok twórcy serialu Toma Kapinosa ("Californication") i reżysera Tima Story'ego.

5 listopada, razem z nowym sezonem "Shameless" wystartuje "SMILF", serial komediowy Frankie Shaw ("Mr. Robot)", oparty na jej filmie krótkometrażowym nagrodzonym w 2015 roku na festiwalu Sundance. Serial opowiadać będzie o dwudziestokilkuletniej dziewczynie z Południa imieniem Bridgette (Shaw), której pragnienia związane ze związkami, seksem i karierą kolidują z rzeczywistością - jest ona także samotną młodą matką.