10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

"Niepewne" i "Gracze" z kolejnymi sezonami. Kolejne podejście do spin-offu "Jak poznałem waszą matkę". Siódemka aktorów dołącza do obsady "Trzynastu powodów". A oprócz tego "Chirurdzy", "The Gifted" i nie tylko.

1. "Niepewne" i "Gracze" z kolejnymi sezonami. HBO zamówiło 3. sezon "Niepewnych" i 4. sezon "Graczy".

2. Kolejne podejście do spin-offu "Jak poznałem waszą matkę". Studio 20th Century Fox TV po raz trzeci spróbuje stworzyć spin-off popularnej komedii, z kobietą opowiadającą dzieciom, jak poznała ich ojca. Tyle że tym razem pisać go będą nowi scenarzyści, którzy zaczną od zera.

3. Disney opuści Netfliksa i stworzy własny serwis streamingowy. W 2019 wszystkie filmy Disneya znikną z Netfliksa. Studio planuje założyć własny serwis streamingowy.

4. Siódemka aktorów dołącza do obsady "Trzynastu powodów". W 2. sezonie serialu Netfliksa pojawi się siedem nowych postaci, których w ogóle nie było w książce. Kelli O'Hara zagra Jackie, kobietę, która wspiera ofiary dręczenia w szkole; Ben Lawson - Ricka, trenera drużyny bejsbolowej w Liberty High; Anne Winters - Chloe, nową przywódczynię cheerleaderek; Bryce Cass - Cyrusa, złośliwego ucznia; Chelsea Alden - jego siostrę Mackenzie; Samantha Logan - Ninę, gwiazdę bieżni; Allison Miller - Sonję, młodą, ambitną prawniczkę. Zdjęcia do 2. sezonu już się rozpoczęły, premiery możemy spodziewać się w przyszłym roku.

5. Peter Krause w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Peter Krause dołączył do obsady "9-1-1", nowego serialu Ryana Murphy'ego i FOX-a, opowiadającego o życiu policjantów, strażaków i sanitariuszy. W obsadzie jest już m.in. Angela Bassett.

6. David Letterman zrobi serię wywiadów dla Netfliksa. David Letterman wróci z emerytury, by zrobić składającą się z 6 odcinków serię "głębokich wywiadów z niezwykłymi ludźmi". Każdy ma trwać godzinę. Premiery możemy się spodziewać w przyszłym roku.

7. Nowa lekarka w "Chirurgach". Stefania Spampinato dołączy do obsady "Chirurgów" jako Carina DeLuca, siostra Andrew (Giacomo Gianniotti).

8. "Wayward Pines" może jeszcze powrócić. FOX mówi, że serial nie został skasowany i że nadal jest szansa na 3. sezon, jeśli tylko twórcy będą mieli pomysł.

9. Nowy zwiastun "The Gifted". Premiera 3 października w FOX Polska.

10. Ekipa "Halt and Catch Fire" na zdjęciach z 4. sezonu. Cała seria tutaj.

halt01

halt02

halt03

REKLAMA