"Shameless": Zdjęcia i spoilery na temat 2. sezonu

Zdjęcia: Showtime

Zdjęcia: Showtime

Najbardziej bezwstydna serialowa rodzina powraca. Co zobaczymy w 2. sezonie "Shameless"? Mamy nowe zdjęcia obsady i sześć dużych spoilerów.

Co nowego u Gallagherów w 2. sezonie? Lato! A skoro lato, to wakacje i inne niż zimą możliwości zarabiania pieniędzy. I oczywiście seks na świeżym powietrzu, bez żadnych ograniczeń. A dokładniej? Emmy Rossum, czyli serialowa Fiona, na łamach TV Guide zdradziła, co nas czeka.

Co u Fiony? Najstarsza córka Franka, po tym, jak zakończył się jej związek ze Steve'em (Justin Chatwin), będzie szukać nowej zdobyczy i popełni przy tym sporo błędów, za które będzie musiała zapłacić. Jej nowy facet będzie wyglądał zupełnie jak Steve, ale będzie miał zwykłą, nudną pracę, więc dziewczyna nie będzie nim zainteresowana na poważnie.

Veronica kontra Fiona. Jasmine (Amy Smart) wciąż będzie przyjaźnić się z Fioną, co nie będzie podobać się Veronice (Shanola Hampton). V uważa, że Jasmine po prostu czegoś chce od jej przyjaciółki. Czy faktycznie? Dowiemy się już niedługo.

(Nie)oczekiwany powrót: Steve powróci! I na dodatek będzie niekompletnie ubrany, na jachcie pełnym kobiet. Ale oczywiście nagości będzie znacznie więcej. Rozbierać się będzie Fiona - i nie tylko ona. Dzięki temu - twierdzi Rossum - serial jest bardziej realistyczny, w końcu ta rodzina żyje w małym domu z cienkimi ścianami, więc nie ma tam żadnej prywatności, wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich.

Co u głowy rodziny? Frank (William H. Macy) znów będzie próbował swoich sztuczek. Najpierw doprowadzi do porwania Liama, potem będzie próbował poślubić kobietę na łożu śmierci. Fiona odkryje, że ma więcej z Franka niż jej się wydawało, i musi ostrożnie podejmować decyzje.

Co z Fioną i Steve'em? Rossum twierdzi, że Fiona kocha tylko jego, choć uprawia seks z innymi. Kocha go za to, że on jest złym chłopakiem, który na dodatek uwielbia jej rodzinę. Żeby być razem, musieliby wyjaśnić sobie wiele spraw, ale kto wie, może im się uda do końca sezonu?

Nietypowe Święto Dziękczynienia. Amerykański orzeł na kolację? Możliwe tylko w "Shameless"! Przed Świętem Dziękczynienia Carl zaprzyjaźni się z chłopakiem, który lubi strzelać. Przypadkiem zastrzelą orła amerykańskiego, który uciekł z zoo. Co z nim zrobi rodzina Gallagherów? Tak, tak, dobrze się domyślacie - ptaszysko wyląduje na świątecznym stole.

Jeśli jeszcze nie macie dość spoilerów, wywiad z Emmy Rossum znajdziecie też w TV Line. Z kolei w AOL TV aktorka opowiada o tym, dlaczego sceny seksu nie są w "Shameless" niepotrzebne.

"Shameless" wraca z 2. sezonem już dziś, 8 stycznia.