10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Bracia Coenowie stworzą serial dla Netfliksa. "Snowfall" z zamówieniem na 2. sezon. Nowe twarze w obsadzie "Westworld". A oprócz tego "Louie", "Fargo", "You're the Worst" i nie tylko.

1. Bracia Coenowie stworzą serial dla Netfliksa. Serial nosi tytuł "Ballad of Buster Scruggs" i będzie antologią utrzymaną w stylu westernu, która opowie nam sześć historii o amerykańskim Zachodzie. Tytułową rolę zagra Tim Blake Nelson ("Bracie, gdzie jesteś?").

2. "Snowfall" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja FX ogłosiła na TCA Press Tour, że powstanie 2. sezon "Snowfall". Serial ma niezłą oglądalność - na wszystkich platformach śledzi go średnio 5 mln widzów.

3. Szef FX liczy na więcej "Fargo". John Landgraf powiedział, że ma nadzieję na 4. sezon "Fargo", ale na razie Noah Hawley - który jest zajęty 2. sezonem "Legionu" - nie przedstawił żadnego pomysłu. Szef telewizji FX liczy na to, że pomysł jednak się pojawi i to w miarę szybko.

4. Wciąż jest też nadzieja na powrót "Louiego". Landgraf wciąż ma także nadzieję, że "Louie" jeszcze powróci do telewizji, ale przyznaje, że teraz nie ma na to szans, bo Louis C.K. zajęty jest mnóstwem innych projektów. Sam Louis C.K. powiedział, że jeśli serial wróci, to będzie już zupełnie inny. "Nie sądzę, żebym miał zrobić dokładnie tę samą wersję. Nie sądzę, żebym wciąż był tym facetem w poplamionej czarnej koszulce, z dzieciakami. One teraz już są starsze. Nie myślę o tym wiele" - oznajmił komik.

5. Nowe twarze w obsadzie "Westworld". Gustaf Skarsgård dostał stałą rolę Karla Stranda, faceta na co dzień pracującego w biurze, który dobrze się czuje także na otwartej przestrzeni. Fares Fares również pojawi się w stałej roli i zagra Antoine'a Costę, eksperta od nowych technologii. Z kolei Betty Gabriel zobaczymy w powracającej roli Maling, kobiety, która stara się przywrócić porządek.

6. Odcinki "Power" wyciekły do internetu. Trzy finałowe odcinki 4. sezonu "Power" wyciekły do sieci z serwisu ze screenerami dla dziennikarzy. Winny prawdopodobnie jest jeden człowiek, który podzielił się hasłem ze znajomym.

7. Nowe twarze w 4. sezonie "You're the Worst". Zosia Mamet i Lou Diamond Phillips pojawią się gościnnie w 4. sezonie "You're the Worst". Ona zagra przyjaciółkę Gretchen z przeszłości, którą poznamy, kiedy ta powróci do swojego rodzinnego miasteczka. On z kolei pojawi się w roli jakiejś wersji samego siebie - a dokładniej takiej, która umawiała się z matką Bekki i Lindsay.

8. Aaron Eckhart w nowym serialu twórcy "Mad Men". Aaron Eckhart dołączył do znakomitej obsady "The Romanoffs", serialu opowiadającego historie osób, którzy wierzą, że są potomkami Romanowów. Szczegóły dotyczące tej i innych ról nie zostały ujawnione.

9. Hulu zamówiło komediodramat RuPaula. Serial oparty na życiu RuPaula nosi tytuł "Queen", a stworzy go sam RuPaul do spółki z J.J. Abramsem.

10. Virgina Madsen może się jeszcze pojawić w "Designated Survivor". Virginia Madsen ogłosiła w maju na Twitterze, że nie zagra w 2. sezonie "Designated Survivor". To jednak nie do końca prawda. Showrunner serialu Keith Eisner powiedział podczas TCA Press Tour, że aktorka może powrócić, po prostu na razie jej postaci nie ma w scenariuszu. To jednak nie oznacza, że została ona wyrzucona.

REKLAMA