10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"GLOW" (Fot. Netflix)

Netflix zamówił 2. sezon "GLOW". Zmiany w obsadzie "American Crime Story: Katrina". Zwiastun 2. sezonu "Wiktorii". A oprócz tego "Trzynaście powodów", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Netflix zamówił więcej "GLOW". 2. sezon "GLOW" będzie liczyć 10 odcinków.

2. Kolejne nowe twarze w serialu "Trzynaście powodów". Czwórka aktorów dołączyła do obsady "Trzynastu powodów". Jake Weber ("Medium") zagra Barry'ego Walkera, ojca Bryce'a, który odnosi sukcesy jako finansista i jest prawdziwym filarem społeczności. Brenda Strong ("Supergirl") wcieli się w jego żonę i zarazem matkę Bryce'a. Meredith Monroe ("Criminal Minds") zobaczymy w roli Carolyn, matki Alexa, która ciężko pracuje jako pielęgniarka. Z kolei R.J. Brown ("The Carrie Diaries") zagra Caleba, trenera, który uczy Tony'ego boksu. Wszystkie role są powracające.

3. Zmiany w obsadzie "American Crime Story: Katrina". "Katrina" jest teraz tworzona od zera, co oznacza przepisywanie scenariusza, a także zmiany w obsadzie. Annette Bening, Dennis Quaid i Matthew Broderick, którzy mieli grać gubernator Luizjany Kathleen Blanco, prezydenta George'a W. Busha i szefa FEMA Michaela D. Browna, zostali bez ról, ponieważ serial zdecydował się skupić na innych aspektach katastrofy. Za to Sarah Paulson dostała rolę dr Anny Pou, która podjęła decyzję o uśmiercaniu pacjentów znajdujących się w stanie krytycznym, kiedy szpital został pozbawiony prądu na kilka dni.

4. Twórczyni "Orange Is the New Black" zrobi serial dla Lifetime. "American Princess", nowa produkcja Jenji Kohan, dostała zamówienie dla całego sezonu od telewizji Lifetime. Serial opowie historię dziewczyny, która wspinała się po drabinie społecznej na Upper East Side i planowała wyjść za mąż, ale okazało się, że narzeczony ją zdradza. Bohaterka ucieka sprzed ołtarza, przypadkiem dołącza do objazdowego parku rozrywki i całkowicie zmienia swoje życie.

5. Kiedy będzie 6. sezon "Nashville"? Serial telewizji CMT powróci w styczniu 2018 roku.

6. Zwiastun 2. sezonu "Wiktorii". Serial wraca jesienią w Wielkiej Brytanii.

7. "Queen of the South" powróci w przyszłym roku. Serial USA Network otrzymał zamówienie na 3. sezon.

8. NBC zastanawiało się nad powrotem "Frasiera". NBC chętnie by zrobiło nowy sezon "Frasiera". Stacja próbowała już nawet rozmawiać z producentami, ale wygląda na to, że nie są oni zainteresowani. Serialowa ekipa nie chce tworzyć nowych odcinków bez Davida Angella, który zginął w zamachach z 11 września.

9. Aktor z "Doliny Krzemowej" w 8. sezonie "The Walking Dead". Avi Nash dołączył do obsady "The Walking Dead". Najprawdopodobniej zagra Abbuda, faceta, któremu udało się samotnie przetrwać w kraju opanowanym przez zombie.

10. Aasif Mandvi w 2. sezonie "Shut Eye". Aktor, którego ostatnio widzieliśmy w "Serii niefortunnych zdarzeń", wcieli się w Pazhaniego "Paza" Kapoora. To facet, który przeżył epidemię cholery w slumsach w Mumbaju i potrafi komunikować się ze zmarłymi. Teraz pojawi się w Los Angeles.

REKLAMA