10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Robert Kirkman przechodzi do Amazona. Producenci "Poldarka" stworzą nową "Dumę i uprzedzenie". Jeszcze jedna nowa twarz w "Riverdale". A oprócz tego "Brooklyn 9-9", "American Horror Story" i nie tylko.

1. Jeszcze jedna nowa twarz w "Riverdale". Znany z "Żony idealnej" Graham Phillips pojawi się w dwóch odcinkach "Riverdale" jako Nick St. Clair, były facet Veroniki. To typowy niegrzeczny chłopiec, który znów sporo namiesza w jej życiu.

2. Kolejni barwni przestępcy w "Brooklyn 9-9". Jake i Rosa trafią na początku 5. sezonu do więzienia i spotkają Tima Meadowsa i Lou Diamonda Phillipsa, którzy pojawią się w serialu gościnnie na kilka odcinków. Ten pierwszy zagra kumpla Jake'a z celi, który, tak się składa, jest kanibalem. Ten drugi wcieli się z kolei w przestępczego geniusza.

3. Jane Lynch w nowym serialu twórczyni "Gilmore Girls". Aktorka pojawi się gościnnie w jednym odcinku "The Marvelous Mrs. Maisel" jako popularna komiczka z lat 50.

4. Philip Winchester pojawi się w "Law & Order: SVU". Philip Winchester grał prokuratora w "Chicago Justice" i choć sam serial został skasowany, to postać się uratuje. Będziemy go od czasu do czasu oglądać w "Law & Order: SVU".

5. Nowy plakat "The Defenders". Serial debiutuje w najbliższy piątek.

defenders067

6. Producenci "Poldarka" stworzą nową "Dumę i uprzedzenie". Serial powstanie dla telewizji ITV i będzie próbował wydobyć mroczniejsze tony z powieści Jane Austen. Scenariusz napisze Nina Raine.

7. Robert Kirkman przechodzi do Amazona. Twórca "The Walking Dead" podpisał umowę na dwa lata z Amazonem. To oznacza, że kolejny serial stworzy dla tego serwisu.

8. Chris Elliott w "The Last Man on Earth". Chris Elliott pojawi się gościnnie w 2. odcinku 4. sezonu. W serialu powróci także Kristen Wiig jako Pamela.

9. Jerome Flynn o reakcjach na najnowszy odcinek "Gry o tron". "Mój listonosz nie chce ze mną gadać, bo postrzeliłem smoka" - powiedział Jerome Flynn, czyli serialowy Bronn, o tym, jak fani reagują na odcinek z bitwą.

10. Kilka kolejnych teaserów "American Horror Story: Kult". Nowy sezon horroru Ryana Murphy'ego ma już polski tytuł i polską datę premiery: czwartek, 7 września, o godz. 23:00 w telewizji FOX.

REKLAMA