10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

"Riverdale" rządzi podczas Teen Choice Awards. Hakerzy wypuścili nowe odcinki "Curb Your Enthusiasm". "Poldark" powróci latem 2018. A oprócz tego "Z Archiwum X", "Hannibal" i nie tylko.

1. "Riverdale" rządzi podczas Teen Choice Awards. "Riverdale" zgarnęło siedem nagród, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego, najlepszego aktora (Cole Sprouse) i najlepszej nowości. Na liście nagrodzonych są także "Teen Wolf", "Flash" i "Pretty Little Liars". Pełna lista tutaj.

2. Hakerzy wypuścili nowe odcinki "Curb Your Enthusiasm". Serial Larry'ego Davida wraca do HBO w październiku, ale część sezonu została wykradziona i wypuszczona przez hakerów. Na liście seriali, które mają zostać wypuszczone przez złodziei, znajduje się także "The Deuce" Davida Simona.

3. Powrót "Hannibala" coraz bliżej? Bryan Fuller napisał na Twitterze, że rozpoczęły się rozmowy na ten temat, ale takie rzeczy zawsze zajmują trochę czasu.

4. Shonda Rhimes będzie tworzyć seriale dla Netfliksa. Shonda Rhimes opuszcza ABC Studios i przenosi się do Netfliksa z nowymi projektami. Twórczyni "Chirurgów" podpisała umowę na cztery lata, na mocy której powstaną nowe seriale. Jej obecne seriale dalej będą emitowane przez ABC.

5. "Poldark" powróci latem 2018. Zdjęcia do 4. sezonu "Poldarka" ruszają we wrześniu, a jego emisji możemy się spodziewać najprawdopodobniej latem 2018. Sezon obejmie wydarzenia z książek dziejące się przed świętami Bożego Narodzenia 1799 roku. Pojawi się nowy czarny charakter, a także postacie historyczne z ówczesnego Londynu.

6. Kristen Bell i Louis C.K. w "Family Guyu". Oboje pojawią się gościnnie w nowym sezonie - Kristen Bell jako potencjalna nowa miłość psa Briana, a Louis C.K. w roli samego siebie.

7. Lana Wachowski dziękuje fanom "Sense8". Serial powróci jeszcze na Netfliksa z finałowym odcinkiem.

8. Brooke Shields w obsadzie "Law & Order: SVU". Aktorka dostała rolę powracającą w 19. sezonie.

9. Mniej mitologii w nowym sezonie "Z Archiwum X". Serial powróci w tym sezonie z 10 nowymi odcinkami i aż 8 z nich będzie zawierać sprawy tygodnia. Pierwszy odcinek będzie kontynuacją tego, co się wydarzyło w finale poprzedniej serii, ale potem "Z Archiwum X" powróci już do potworów tygodnia.

10. Comedy Central zamawia komedię "Kill the Orange Face Bear". Nowy serial ma emotikony w tytule i Alexa Karpovsky'ego z "Dziewczyn" w obsadzie. Głównym bohaterem będzie facet, którego dziewczyna została pożarta na jego oczach przez niedźwiedzia i który w efekcie zaczyna planować zemstę na niedźwiedziu. Twórcą serialu jest Chris Romano ("Blue Mountain State").

REKLAMA