8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Robbie Amell i Lauren Ambrose powrócą do "Z Archiwum X". David Tennant i Michael Sheen zagrają w nowej komedii BBC i Amazona. Michael Douglas będzie w nowym serialu Netfliksa. A oprócz tego "Jessica Jones", "Gra o tron" i nie tylko.

1. Robbie Amell i Lauren Ambrose powrócą do "Z Archiwum X". Dwójka agentów, którzy przypominają młodsze wersje Muldera i Scully, pojawi się ponownie w 11. sezonie serialu. Do obsady "Z Archiwum X" dołączyła także Barbara Hershey, która dostała powracającą rolę Eriki Price, silnej kobiety, reprezentującej tajemniczą organizację.

2. David Tennant i Michael Sheen w nowej komedii BBC i Amazona. Panowie zagrają razem w 6-odcinkowym serialu "Good Omens", opartym na książce fantasy "Dobry omen" Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta, która jest parodią filmów z serii "Omen". Sheen wcieli się w anioła Azirafala, z kolei Tennant zagra demona Crowleya - obu łączy to, że żyją wśród ludzi i nie czekają na wojnę między niebem a piekłem, która ma się zacząć.

3. David Tennant powróci w 2. sezonie "Jessiki Jones". Nie wiadomo, w jaki sposób "Jessica Jones" przywróci Kilgrave'a, wiadomo, że Davis Tennant pojawi się w nowym sezonie.

jessicajones0567

4. Cztery osoby aresztowane z powodu wycieku "Gry o tron". Policja w Indiach aresztowała cztery osoby, które dopuściły do wycieku odcinka "The Spoils of War".

5. Shay Mitchell w nowym serialu stacji Lifetime. Znana z "Pretty Little Liars" aktorka pojawi się w thrillerze "You". Zagra Peach Salinger, przyjaciółkę głównej bohaterki, pisarki, na której punkcie dostanie obsesji pewien właściciel księgarni.

6. Michael Douglas w nowym serialu Netfliksa. Michael Douglas i Alan Arkin mają zagrać główne role w 10-odcinkowej komedii Netfliksa "The Kominsky Method", której twórcą jest Chuck Lorre. Serial opowiadać będzie o Sandym Kominskym (Douglas), aktorze, któremu lepiej niż własna kariera wyszło uczenie innych ludzi aktorstwa. Arkin wcieli się w jego długoletniego przyjaciela i zarazem agenta.

7. Lorraine Toussaint w 3. sezonie "Into the Badlands". Lorraine Toussaint dostała stałą rolę Cressidy, która jest duchową przewodniczką, doradczynią polityczną i świetnym strategiem wojskowym w jednym.

8. Plakat nowego serialu "The Orville". Start 10 września.

THE-ORVILLE-Season-1-Poster

REKLAMA