10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Patrick Dempsey powraca do telewizji. "Ozark" z zamówieniem na 2. sezon. Josh Groban pojawi się w "Crazy Ex-Girlfriend". A oprócz tego "The Defenders", "Gotham", "Quantico" i nie tylko.

1. "Ozark" z zamówieniem na 2. sezon. 2. sezon "Ozark" pojawi się na Netfliksie i będzie liczył 10 odcinków.

2. Patrick Dempsey powraca do telewizji. Znany z "Chirurgów" aktor zagra w adaptacji książki "Prawda o sprawie Harry'ego Queberta" ("The Truth About the Harry Quebert Affair") Joëla Dickera. To 10-odcinkowy nowy serial stacji Epix, który opowie historię sprawy faceta oskarżonego o morderstwo nastoletniej dziewczyny. Dempsey zagra główną rolę, a poza tym w obsadzie znajdują się Damon Wayans Jr., Nola Kellergan, Virginia Madsen, Ben Schnetzer, Colm Feore, Josh Close, Matt Frewer i Wayne Knight. Twórcami serialu są Lyn Greene, Richard Levine i Jean-Jacques Annaud.

3. Russell Tovey powraca do stałej obsady "Quantico". Russell Tovey będzie w stałej obsadzie 3. sezonu.

4. Christopher Cousins i Cyrus Arnold w 2. sezonie "Egzorcysty". Christopher Cousins wcieli się w lokalnego prywatnego detektywa, który przyjaźni się z Andrew Kimem (John Cho), psychologiem prowadzącym dom dla sierot. Cyrus Arnold zagra jednego z dzieciaków.

5. Crystal Reed na zdjęciu z 4. sezonu "Gotham". Znana z "Teen Wolfa" aktorka pojawi się w roli córki Dona Falcone, Sofii, która uwikła się w interesującą relację z Gordonem.

GOTHAM

6. "Z: The Beginning of Everything" ma nowego showrunnera. Karl Gajdusek poprowadzi produkcję 2. sezonu serialu Amazona.

7. Josh Groban pojawi się w "Crazy Ex-Girlfriend". Josh Groban zagra gościnnie w 3. sezonie. Zobaczymy go w roli "tajemniczego i pomocnego nieznajomego", który zdąży nam także zaśpiewać.

8. Julian McMahon w obsadzie "Marvel's Runways". Znany z "Nip/Tuck" aktor pojawi się w nowym serialu Marvela i Hulu jako Jonah, ważny gracz w rebelii bohaterów przeciwko rodzicom.

9. Connie Britton w nowym serialu telewizji Showtime. Connie Britton dostała rolę powracającą w komedii "SMILF". Zagra szefową głównej bohaterki.

10. Nowy klip zapowiadający "The Defenders". Start już w piątek na Netfliksie.