Seks, polityka i niebezpieczne związki w zwiastunie 2. sezonu "The Girlfriend Experience"

"The Girlfriend Experience" (Fot. Starz)

"The Girlfriend Experience" powraca tej jesieni i zaprezentuje nie jedną, a dwie historie z polityką, seksem i dziewczynami do wynajęcia w rolach głównych. W obsadzie jest m.in. Anna Friel.

W 2. sezonie "The Girlfriend Experience" (w polskiej wersji "Dziewczyna z doświadczeniem", 1. sezon możecie oglądać teraz na HBO3) nie zobaczymy już w ogóle Riley Keough jako Christine. Jej historia została zamknięta, a przed nami 14 odcinków, które opowiedzą dwie zupełnie nowe historie, dziejące się w Waszyngtonie i w Nowym Meksyku.

Waszyngtońską napisze i wyreżyseruje Lodge Kerrigan, a cała rzecz będzie osadzona w kręgach republikańskich polityków w okresie przed wyborami. Anna Friel wcieli się w Ericę Myles, dyrektor finansową republikańskiego PAC (zewnętrznej grupy wspierającej partię), zaś Louisa Krause zagra Annę Garner, kobietę, która zajmuje się dostarczaniem usług dziewczyn do wynajęcia.

Drugą część, dziejącą się w okolicach, które znamy z "Breaking Bad", wyreżyseruje i napisze Amy Seimetz. Carmen Ejogo zagra dziewczynę do towarzystwa, która znalazła się w programie ochrony świadków, uciekając przed pełnym przemocy związkiem.

2. sezon "The Girlfriend Experience" będzie mieć premierę 5 listopada.

REKLAMA