7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

0

Szczegóły dotyczące spin-offu "Suits". 2. sezon "Wiktorii" startuje pod koniec sierpnia. Jenna Coleman może jeszcze powrócić do "Doktora Who". A oprócz tego "Castle Rock", "Arrow" i nie tylko.

1. Szczegóły dotyczące spin-offu "Suits". Spin-off z Giną Torres, czyli serialową Jessicą, wystartuje szybciej niż myślicie. Jego pilotem będzie finał 7. sezonu "Suits", który napisze twórca serialu, Aaron Korsh. Akcja nowego serialu będzie osadzona w Chicago, w świecie tamtejszej brudnej polityki.

2. "Wiktoria" powraca jeszcze w sierpniu. 2. sezon brytyjskiego serialu kostiumowego startuje 27 sierpnia.

3. Aktorka z "Pozostawionych" w nowym serialu Shondalandu. Jasmin Savoy Brown, czyli Evie z "Pozostawionych", dołączyła do obsady prawniczego dramatu "For the People". Zagra współlokatorkę postaci Britt Robertson.

4. Scott Glenn dołącza do obsady "Castle Rock". Scott Glenn dostał stałą rolę w nowej antologii Hulu, będącej adaptacją opowiadań Stephena Kinga. Zagra Alana Pangborna, szeryfa na emeryturze, który pamięta najmroczniejsze lata Castle Rock.

5. Jenna Coleman może jeszcze powrócić do "Doktora Who". Aktorka została poproszona o występ w tegorocznym odcinku świątecznym, w tym momencie jednak nie wiadomo, czy rzeczywiście się pojawi.

6. Kirk Acevedo zagra w "Arrow". Znany z "Fringe" aktor pojawi się w "Arrow" jako Ricardo Diaz, były przekręciarz, który próbuje przejąć kontrolę nad kryminalnym światkiem Star City. Postać oparta jest na komiksowym Richardzie Dragonie.

7. Finałowy semestr "Wicedyrektorów" - zwiastun i plakat. Serial wraca 17 września.

vice-principals-season2