8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Netflix planuje wydać jeszcze więcej na produkcje oryginalne. Debra Jo Rupp pojawi się w "This Is Us". Znamy datę finału "Teen Wolfa". A oprócz tego "Opowieść podręcznej", "Glitch" i nie tylko.

1. Netflix planuje wydać jeszcze więcej na produkcje oryginalne. W 2018 roku Netflix zamierza wydać 7 miliardów dolarów na własne produkcje (seriale, filmy, dokumenty itd.). Ta liczba rośnie z roku na rok - w tym roku wyniesie 6 miliardów, w 2016 roku wyniosła 5 miliardów.

2. Debra Jo Rupp pojawi się w "This Is Us". Znana z "Różowych lat 70." aktorka zagra pracownicę opieki społecznej, którą zobaczymy w wątku związanym z Randallem, Beth i adopcją dziecka.

3. Znamy datę finału "Teen Wolfa". MTV podało daty premiery kolejnych odcinków "Teen Wolfa". 27 sierpnia będzie przerwa w emisji, a finał serialu i zarazem jego 100. odcinek zostanie wyemitowany 24 września. Odcinek będzie 50-minutowy, czyli nieco dłuższy od standardowego.

4. Justin Theroux w nowym serialu Netfliksa. Justin Theroux pojawi się w komedii "Maniac" z Emmą Stone i Jonahem Hillem. Zobaczymy go w gościnnej roli, której szczegóły trzymane są w tajemnicy.

5. Awans w obsadzie "Opowieści podręcznej". Amanda Brugel, czyli serialowa Rita, będzie w stałej obsadzie w 2. sezonie.

6. "I'm Sorry" powróci z 2. sezonem. TruTV zamówiło 2. sezon komedii "I'm Sorry". Zobaczymy go w 2018 roku.

7. "Glitch" powróci jesienią na Netfliksie. Światowa premiera 2. sezonu australijskiego serialu będzie miała miejsce 28 listopada.

8. Finalny zwiastun "The Defenders". Tuż przed premierą "The Defenders" pojawił się jeszcze jeden zwiastun. Serial możecie już oglądać na Netfliksie, polecamy także naszą recenzję.

REKLAMA