Punisher gotowy do akcji. Pierwszy zwiastun nowego serialu Netfliksa i Marvela

"The Punisher" (Fot. Netflix)

0

Tej jesieni Marvel i Netflix skręcą w jeszcze mroczniejszym kierunku. Pierwszy zwiastun serialu "The Punisher" już jest i zawiera Jona Bernthala z wielkim młotem.

Ci z Was, którzy już przebrnęli przez całe "The Defenders" (nasza recenzja tutaj), wiedzą, że na końcu jest niespodzianka: teaser "The Punisher", czyli nowego serialu Netfliksa i Marvela, który według nieoficjalnych informacji ma zadebiutować w listopadzie. Dzięki zaradnym fanom zwiastun rozprzestrzenił się już po sieci, wszyscy więc możemy zobaczyć, jak Jon Bernthal powraca do roli Franka Castle'a i wykuwa młotem czachę w betonie, a także zapowiada nadejście diabła zwanego przeszłością, z którym przyjdzie mu się zmierzyć.

Postać Punishera dobrze już znacie z "Daredevila", a oprócz tego w serialu pojawią się Ben Barnes jako Billy Russo (czy też Jigsaw), dawny kumpel Franka z armii; Ebon Moss-Bachrach jako Micro, były analityk NSA, którego sekrety mają wielką wartość dla Franka; Jaime Ray Newman jako jego żona Sarah Lieberman; Amber Rose Revah jako Dinah Madani, agentka Homeland Security; Michael Nathanson jako jej partner Sam Stein; Daniel Webber jako Lewis Walcott, młody weteran, który ma trudności z powrotem do cywila; Jason R. Moore jako Curtis Hoyle, przyjaciel Franka i jeden z niewielu ludzi, którzy wiedzą, że on żyje; a także Paul Schulze jako Rawlins, członek CIA, który spotka na swojej drodze Franka.

Oficjalnej daty premiery jeszcze nie ma, ale wiemy na pewno, że "The Punisher" pojawi się na Netfliksie tej jesieni.