Przeszłość dopada Gemmę w zwiastunie 2. sezonu serialu "Doktor Foster"

"Doktor Foster" (Fot. BBC)

Niespodziewany hit brytyjskiej telewizji sprzed dwóch lat wróci już w przyszłym miesiącu. Zobaczcie zwiastun zapowiadający kolejne komplikacje w życiu głównej bohaterki.

1. sezon "Doktor Foster" oglądało co tydzień w BBC ponad 9 milionów ludzi, nic więc dziwnego, że szybko podjęto decyzję o kontynuacji. Ta będzie się składać z 5 odcinków w reżyserii Jeremy'ego Loveringa ("Sherlock"), które zadebiutują już w przyszłym miesiącu. Zobaczymy w nich ponownie Suranne Jones w roli Gemmy Foster, kobiety, której życie wywróciło się do góry nogami, gdy odkryła, że jest zdradzana przez męża, Simona (Bertie Carvel).

Ze zwiastuna wynika, że od tego czasu pani doktor zdążyła już sobie poukładać życie, ale ponowne pojawienie się niewiernego małżonka rozdrapie stare rany. A jak zdążyliśmy się przekonać, Gemma nie znosi dobrze ludzi, którzy ją okłamują. W 2. sezonie oprócz Jones i Carvela wrócą również Jodie Comer jako Kate Parks i Tom Taylor w roli Toma Fostera. Poniżej zwiastun i promujące sezon, bardzo niepokojące zdjęcie.

doctorfoster1

REKLAMA