Larry David prawie jak Batman. Zobaczcie zwiastun 9. sezonu "Pohamuj entuzjazm"

"Pohamuj entuzjazm" (Fot. HBO)

0

Po co komu Defendersi albo inny Batman, kiedy mamy Larry'ego Davida? Słynny komik powraca z nowym sezonem swojego serialu, w momencie kiedy świat naprawdę go potrzebuje.

"Jest tylko jeden taki bohater, który nigdy nie siedzi cicho; który walczy z niesprawiedliwością, gdzie tylko ją znajdzie. A świat potrzebuje go teraz bardziej niż kiedykolwiek" - mówi głębokim głosem HBO-wski narrator w zwiastunie 9. sezonu "Pohamuj entuzjazm", parodiującym zapowiedzi kinowych hitów o superbohaterach.

Trwający niecałą minutę zwiastun oferuje krótką podróż przez Los Angeles w takiej wersji, w jakiej oglądaliśmy je kiedyś w serialu Larry'ego Davida. Przypomniane zostają różne jego stare przygody i miejsca, które odwiedził - jest palestyńska restauracja Al-Abbas, jest "Mr. Simmington" Ricky'ego Gervaisa czy nawiązujący do finału 7. sezonu znak "Respect Wood". Miasto zdecydowanie potrzebuje tego pana, potrzebują go także widzowie, a on sam może machnąć na to wszystko ręką i oznajmić, że średnio mu się chce.

"Pohamuj entuzjazm" powraca z 9. sezonem 1 października. Mimo że serial miał 6-letnią przerwę, na ekranie pojawi się większość dawnej obsady, w tym Cheryl Hines, Jeff Garlin, J.B. Smoove i Susie Essman.