8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Master of None" (Fot. Netflix)

0

Aziz Ansari chce, aby powstał 3. sezon "Master of None". Netflix zamawia kolejny serial młodzieżowy. Elisabeth Moss broni scjentologii na Instagramie. A oprócz tego "Designated Survivor", "Legends of Tomorrow" i nie tylko.

1. Aziz Ansari chce, aby powstał 3. sezon "Master of None". Aziz Ansari obecnie ma przerwę od pisania i bardzo go to cieszy, ale to nie znaczy, że nie będzie więcej "Master of None". W rozmowie z The Hollywood Reporter powiedział, że wolałby, aby finał 2. sezon nie był zarazem końcem jego serialu. Prędzej czy później stworzy nowy sezon - ale jeszcze nie teraz.

2. Susie Abromeit w "Legends of Tomorrow". Znana z "Jessiki Jones" aktorka pojawi się gościnnie w roli matki Raya.

3. Melinda McGraw w nowym serialu ABC. Znana z "Mad Men" aktorka dostała rolę powracającą w "The Crossing", serialu ABC, który zadebiutuje w midseason.

4. Teaser 2. sezonu "Designated Survivor". Serial wraca 27 września.

5. Reid Scott w 2. sezonie "Great News". Znany z "Veepa" aktor zagra powracającą rolę reportera, który spodoba się Katie.

6. Adam Goldberg w 2. sezonie "Taken". "Taken" wymienia w 2. sezonie niemal całą obsadę. Adam Goldberg dostał stałą rolę hakera, który jest ekscentryczny, inteligentny i ma poczucie humoru.

7. Netflix zamawia kolejny serial młodzieżowy. Netflix zamówił 8-odcinkowy brytyjski serial młodzieżowy, który napiszą Hania Elkington i Simon Duric. Serial na razie nie ma tytułu, ale wiadomo, że będzie to historia miłosna z twistami o charakterze nadprzyrodzonym.

8. Elisabeth Moss broni scjentologii na Instagramie. Elisabeth Moss bardzo rzadko odpowiada na pytania o swoją religię. Tym razem zrobiła wyjątek, kiedy ktoś ją zapytał na Instagramie (pod postem, który widzicie poniżej), jak to możliwe, że grając w "Opowieści podręcznej", wciąż pozostaje scjentolożką. "Nie zaczynasz mieć wątpliwości co do scjentologii? Zarówno Gilead jak i scjentologia wierzą, że wszystkie zewnętrzne źródła (jak newsy) są niewłaściwe albo złe" - brzmiał komentarz jednego z fanów aktorki. "To w ogóle nie jest prawda na temat scjentologii. Wolność religijna, tolerancja, rozumienie prawdy oraz równe prawa dla każdej rasy, religii i wiary są dla mnie bardzo ważne. To prawdopodobnie najważniejsze dla mnie rzeczy. Dlatego Gilead i 'Opowieść podręcznej' uderzyły mnie na bardzo osobistym poziomie. Dziękuję za interesujące pytanie!" - odpisała Moss.