7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marvel's Inhumans" (Fot. ABC)

0

"Marvel's Inhumans" miało szalony harmonogram produkcji. Dwóch nowych przystojniaków w "The Originals". Carlton Cuse stworzy nowe seriale dla ABC. A oprócz tego "Channel Zero", "Nathan for You" i nie tylko.

1. "Marvel's Inhumans" miało szalony harmonogram produkcji. Reżyser Roel Reiné powiedział, że dostał 20 dni na nakręcenie dwóch odcinków, i to jeszcze kamerami IMAX. To bardzo mało czasu, nawet jak na "zwykły" serial telewizyjny. Jak wyszło? Tego dowiemy się już 1 września, kiedy to pierwsze dwa odcinki będą pokazywane w kinach IMAX. Poniżej nowy zwiastun.

2. Dwóch nowych przystojniaków w "The Originals". Torrance Coombs zagra Declana, czarującego irlandzkiego szefa kuchni, który będzie sypiać/przyjaźnić się z Hope, nie zdając sobie sprawy z jej związków z wampirami. Jedidiah Goodacre wcieli się z kolei w Romana, diabolicznego i również czarującego kolegę Hope ze szkoły, który ostatnio sam został przemieniony w wampira.

3. Amazon stworzy serialową "Kosmiczną załogę". Amazon zamówił serialową kontynuację filmu "Kosmiczna załoga" ("Galaxy Quest") z 1999 roku. Serial pisze Paul Scheer ("The League").

4. Matt LeBlanc odrzucił rolę w "Modern Family". Aktor zdradził, że oferowano mu rolę Phila Dunphy'ego, którą ostatecznie otrzymał Ty Burrell. LeBlanc jej nie przyjął, bo uważał, że kompletnie do niej nie pasuje.

5. Carlton Cuse stworzy nowe seriale dla ABC. Carlton Cuse, czyli jeden z twórców "Lost" podpisał czteroletnią umowę z ABC Studios, na mocy której powstaną nowe seriale.

6. Zwiastun "Channel Zero: No-End House". 2. sezon "Channel Zero" startuje 20 września.

7. Zwiastun 4. sezonu "Nathan for You". Serial powraca 28 września.