8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Xena: Wojownicza księżniczka"

0

NBC rezygnuje z rebootu "Xeny: Wojowniczej księżniczki". "Friends from College" z 2. sezonem. Katee Sackhoff pojawi się we "Flashu". A oprócz tego "Gra o tron", "The Affair", "The Punisher" i nie tylko.

1. NBC rezygnuje z rebootu "Xeny: Wojowniczej księżniczki". Jennifer Salke z NBC powiedziała, że być może do pomysłu rebootu "Xeny" stacja jeszcze kiedyś powróci, ale ta wersja, która ostatnio powstawała, już jest martwa.

2. "Friends from College" z 2. sezonem. 2. sezon netfliksowej komedii będzie składał się z 8 półgodzinnych odcinków.

3. Ramon Rodriguez w obsadzie "The Affair". Znany z "Iron Fist" Ramon Rodriguez pojawi się w "The Affair" w roli faceta, który spodoba się Alison.

4. Katee Sackhoff pojawi się we "Flashu". Katee Sackhoff dostała rolę powracającą w 4. sezonie "Flasha". Wcieli się w komiksowy czarny charakter - Amunet Black znaną jako Blacksmith.

5. Ekipa "The Walking Dead" komentuje to, co się stało w "Grze o tron". Która apokalipsa zombie łatwiejsza do przetrwania? W ekipie "The Walking Dead" nie mają wątpliwości:

6. "Top of the Lake: China Girl" we wrześniu w Ale kino+. 2. sezon "Top of the Lake" zadebiutuje 6 września o godz. 20:10 w Ale kino+.

7. A dziś w Canal+ Seriale "Złoto Gujany". Francuski serial sensacyjny "Złoto Gujany" startuje 22 sierpnia o godz. 22:00 w Canal+ Seriale. Więcej o tej produkcji piszemy w Serialowej alternatywie.

8. Punisher w kostiumie na oficjalnym zdjęciu z serialu. Serial "The Punisher" zobaczymy tej jesieni.

The-Punisher-TV-Show-Jon-Bernthal