8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kroniki Times Square" (Fot. HBO)

"Transparent" z zamówieniem na 5. sezon. Nowe seriale w HBO Polska we wrześniu. "Kroniki Shannary" powracają jesienią z 2. sezonem. A oprócz tego "Pokój 104", "Dear White People" i nie tylko.

1. "Pokój 104" z zamówieniem na 2. sezon. Antologia braci Duplass powróci do HBO z 2. sezonem i zupełnie nowymi historiami.

2. "Transparent" z zamówieniem na 5. sezon. Amazon zamówił 5. sezon komediodramatu "Transparent", który zobaczymy w 2018 roku. A w tym roku serial wraca 22 września z 4. sezonem.

3. "Cold Feet" wraca we wrześniu. Premiera 7. sezonu brytyjskiego serialu zaplanowana jest na 7 września.

4. Ryan Gosling pierwszym gospodarzem 43. sezonu "Saturday Night Live". Ryan Gosling poprowadzi pierwszy odcinek nowego sezonu, a Jay-Z będzie jego gościem muzycznym. Premiera 30 września.

5. Marque Richardson z awansem w "Dear White People". Marque Richardson, który gra w serialu Reggiego, będzie w stałej obsadzie 2. sezonu.

6. "Kroniki Shannary" powracają z 2. sezonem - zobaczcie zwiastun. Serial przenosi się z MTV do telewizji Spike. 2. sezon startuje 11 października.

7. Starsky i Hutch powrócą w nowej wersji. Sony Pictures TV Studios tworzy reboot serialu z lat 70. "Starsky & Hutch". Jednym z producentów i scenarzystów pilota jest James Gunn, reżyser "Strażników Galaktyki".

8. Nowe seriale w HBO Polska we wrześniu. 1 września w HBO wystartuje 5. sezon "Raya Donovana". Od 6 września w każdą środę w HBO3 będziecie mogli oglądać 1. sezon "Wiktorii" i "Sprawy idealnej" ("The Good Fight"). 9 września premierę w HBO będzie mieć "Gwiazda szeryfa" ("Tin Star"), nowy serial kryminalny z Timem Rothem w roli policjanta, a także Christiną Hendricks.

11 września o godz. 3:00 w nocy (równolegle z amerykańską premierą) startują "Kroniki Times Square" ("The Deuce"), nowy serial Davida Simona opowiadający o początkach pornobiznesu. Serial będzie emitowany tak jak "Gra o tron" - w poniedziałki o 3:00, a potem o 20:10. Z kolei 18 września wrócą z finałowym sezonem "Wicedyrektorzy".

thedeuce-post567

REKLAMA