8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fleabag" (Fot. BBC)

"Fleabag" powróci z 2. sezonem, ale trochę poczekamy. Rola Leny Dunham i inne szczegóły dotyczące "American Horror Story: Kult". Orlando Bloom w nowym serialu Amazona. A oprócz tego "Stranger Things", "Teen Wolf" i nie tylko.

1. "Fleabag" powróci z 2. sezonem w 2019 roku. Serial BBC i Amazona dostał zamówienie na 2. sezon. Premiery na Amazonie możemy spodziewać się dopiero w 2019 roku, ponieważ teraz Phoebe Waller-Bridge zajęta jest innymi projektami.

2. Rola Leny Dunham i inne szczegóły dotyczące "American Horror Story: Kult". Ryan Murphy zdradził, że Lena Dunham zagra Valerie Solanas, kobietę, która postrzeliła Andy'ego Warhola. Zobaczymy ją we flashbackach, które przedstawią liderów sekt i obiekty kultu. Wszystkich - w tym jednego współczesnego - zagra Evan Peters. Murphy powiedział także, że w tym sezonie nie będzie żadnych elementów nadprzyrodzonych, to wszystko będą działania ludzkie.

3. Orlando Bloom w nowym serialu Amazona. Orlando Bloom pojawi się w serialu "Carnival Row". Zobaczymy go w roli detektywa policji z neowiktoriańskiego miasta, znajdującego się w świecie fantasy noir, który zamieszkują różne mityczne stworzenia. Serial ma już zamówienie na 8 odcinków.

4. Plakat "Stranger Things" w stylu "Obcego". Tak Netflix zachęca do zrobienia sobie powtórki 1. sezonu.

5. Telewizja SyFy podaje daty jesiennych premier. 29 września wróci "Z Nation". 5 października premierę będzie mieć 2. sezon "Van Helsing" i nowy serial "Ghost Wars". 6 października wystartuje druga nowość - "Superstition". Kolejny nowy serial, "Happy!" z Christopherem Melonim, będzie mieć premierę 29 listopada.

6. "Last Chance U" z zamówieniem na 3. sezon. Netflix zamówił 3. sezon dokumentu o futbolistach. Akcja przeniesie się do Independence Community College w Kansas.

7. TGIT powraca - ABC zapowiada czwartki z serialami Shondy Rhimes. "Skandal" powraca z finałowym sezonem, a towarzyszyć mu będą "Chirurdzy" i "How to Get Away with Murder".

8. Pierwsze zdjęcia z finału "Teen Wolfa". Zdjęcia opublikował serwis EW.com, w rozmowie z którym twórcy obiecują kolejne powroty dawnych postaci.

EP620

SCOTTEVERETTWHITE_02-09-17_.JPG

Unknown-2.JPG

REKLAMA