Ogar i Tormund rozgrzewają się piosenką na Islandii. Wideo zza kulis mroźnego odcinka "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Podczas gdy dookoła hulał lodowaty wiatr, Rory McCann chwycił za gitarę i zaczął śpiewać. Kristofer Hivju z kolei robił chórki i wszystko kręcił. Zobaczcie, jak ekipa "Gry o tron" bawiła się za Murem.

Rory McCann i Kristofer Hivju - czyli Ogar i Tormund, obaj w pełnym makijażu z serialu - wrzucili na Instagram wideo, które prawdopodobnie powstało gdzieś na Islandii podczas kręcenia odcinka "Beyond the Wall". Dookoła szaleje zima (słychać nawet wiatr), a ci dwaj śpiewają jak harcerze na biwaku.

Rory McCann, który jest nie tylko aktorem, ale także muzykiem, powiedział w rozmowie z The Hollywood Reporter, że na planie było sporo śmiechu oraz śpiewu. "Jesteśmy całkiem dobrymi muzykami. (...) Stworzyliśmy nawet razem zespół: Brotherhood Without Banjos" - opowiadał aktor. A na pytanie, na czym grali, skoro nie na banjo, odpowiedział, że Richard Dormer (serialowy Beric Dondarrion) potrafi grać na ukulele, a Paul Kaye (Thoros z Myr) na gitarze. Do tego wszyscy śpiewają.

Trasy koncertowej na razie nie ma w planach, ale jest szansa, że ci szczęściarze, którzy uczestniczą w zamkniętych imprezach "Gry o tron", usłyszą, jak śpiewa ekipa, która w "Beyond the Wall" udała się za Mur (i w większości przeżyła).

When you've had to much trailer time... #behindthescenes #got7

Post udostępniony przez Kristofer Hivju (@khivju)