Troy Otto rozrabia w teaserze drugiej części 3. sezonu "Fear the Walking Dead"

"Fear the Walking Dead" (Fot. AMC)

Nowe odcinki "Fear the Walking Dead" oznaczają nowe kłopoty dla Madison Clark i jej rodziny. Jeden z nich to oczywiście Troy, najbardziej uroczy rozrabiaka i największy serialowy socjopata w jednym.

Jak pewnie pamiętacie, pierwsza część 3. sezonu "Fear the Walking Dead" zakończyła się czymś w rodzaju pokoju pomiędzy ranczem, na którym rezyduje Madison (Kim Dickens) z rodziną, i rdzennymi Amerykanami, uważającymi tę ziemię za własną. Jeremiah Otto (Dayton Callie) już spoczywa, niekoniecznie w pokoju, ale Clarkowie wciąż muszą martwić się o to, co zrobią jego dzieci, a w szczególności Troy (Daniel Sharman).

To właśnie on najbardziej dokazuje w teaserze opublikowanym przez TV Guide, który zapowiada kolejne kłopoty dla Clarków (oprócz złośliwości Troya mamy na przykład brak wody). Prawdopodobnie więc możemy się spodziewać, że w nowych odcinkach i tak już bardzo niepewny sojusz zostanie zerwany, a Madison będzie musiała przekroczyć kolejne granice, walcząc o życie własne i swojej rodziny.

"Fear the Walking Dead" powraca z drugą częścią 3. sezonu w poniedziałek, 11 września, o godz. 3:00 w nocy AMC Polska (równolegle z premierą amerykańską). Powtórna emisja zaplanowana jest tego samego dnia o godz. 21:00. Cały sezon 3B to osiem odcinków, a w dniu premiery zostaną wyemitowane dwa nowe odcinki.

Zapraszamy także we wrześniu do lektury naszych wywiadów z Danielem Sharmanem i Danay Garcią (czyli Troyem i Lucianą), z którymi rozmawialiśmy tego lata w Londynie.

REKLAMA