8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Place" (Fot. NBC)

"The Deuce" już dostępne w HBO GO. Nowy zwiastun 4. sezonu "Gotham". 2. sezon "The Good Place" z perspektywy Michaela. A oprócz tego "Lucky Man", "Great News" i nie tylko.

1. "The Deuce" już dostępne w HBO GO. Trwający prawie półtorej godziny pilot nowej produkcji Davida Simona już możecie obejrzeć w HBO GO. Telewizyjna premiera w HBO Polska zaplanowana jest na 11 września. Polski tytuł serialu to "Kroniki Times Square".

2. Zwiastun seriali CW i DC. CW ma już cztery seriale o superbohaterach, którzy ratują świat przez trzy dni w tygodniu. Powroty w październiku, a tymczasem mamy nową zapowiedź.

3. Richard Flood w obsadzie "Shameless". Richard Flood dostał powracającą rolę w 8. sezonie "Shameless". Zagra absolwenta architektury w Yale, który spotka Fionę.

4. CBS zamawia serial prawniczy od twórcy "Quantico". Joshua Safran stworzy pilota nowego serialu prawniczego dla CBS. Bohaterką będzie prawniczka korporacyjna, broniąca swojego męża - z którym jest w separacji - po tym jak zostaje aresztowany za morderstwo pierwszej żony.

5. "Lucky Man" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja Sky zamówiła 3. sezon serialu "Stan Lee's Lucky Man", który zobaczymy w 2018 roku.

6. Nowy zwiastun 4. sezonu "Gotham". Serial wraca 21 września.

7. Ekipa "Great News" na plakacie 2. sezonu. Sitcom Tiny Fey wraca 28 września, plakat zawdzięczamy serwisowi TV Insider.

greatnews056

8. 2. sezon "The Good Place" z perspektywy Michaela. Serial wraca 20 września, a w nowych odcinkach możemy się spodziewać jeszcze więcej Teda Dansona. Poznamy bliżej Michaela i jego punkt widzenia - twórca serialu, Michael Schur, zapowiada, że to będzie zupełnie nowa i zupełnie inna historia, a nie powtórka z 1. sezonu. Poniżej nowe plakaty.

goodplace-01

goodplace02

REKLAMA