Mnóstwo akcji w nowym trailerze "Marvel's Inhumans" - superbohaterskiego serialu ABC

"Marvel's Inhumans" (Fot. ABC)

0

Iwan Rheon w roli łotra, szybkie walki, psie teleportacje i oczywiście bardzo długie rude włosy w akcji. Nowy zwiastun "Inhumans" wypada lepiej od poprzednich, ale czy to wystarczy?

"Marvel's Inhumans" to nowy serial superbohaterski, opowiadający o przygodach Black Bolta - bohatera komiksu Marvela, którego głos ma taką siłę, że potrafi zniszczyć całe miasto - i jego królewskiej rodziny. Składająca się z 8 odcinków produkcja zadebiutuje 1 września w kinach IMAX i 29 września w telewizji ABC.

Nowy zwiastun, zatytułowany "War For Their World", obiecuje jedno: w serialu nie zabraknie akcji. Widzimy więc jak Maximus próbuje zabrać tron swojemu bratu, Black Boltowi, a długowłosa królowa Medusa i reszta dworu robią co mogą, aby go powstrzymać. Ich miasto, Attilan, opanowuje wojna, zaś oni sami uciekają i lądują na Ziemi, a dokładniej na Hawajach. Serial będzie opowiadał o konfliktach w rodzinie, które przeniosą się na naszą planetę, a także o interakcjach głównych bohaterów z ludźmi.

Twórcą "Marvel's Inhumans" jest Scott Buck ("Iron Fist"). Główną rolę gra Anson Mount, a poza tym w obsadzie znajdują się Eme Ikwaukor jako Gorgon, Ken Leung jako Karnak, Serinda Swan jako Medusa, Isabelle Cornish jako Crystal i Iwan Rheon jako Maximus, serialowy czarny charakter.