8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Reese Witherspoon zagra w "The Mindy Project". Popularna pisarka pojawi się w "Jane the Virgin". Jerry Seinfeld wraca do korzeni w zwiastunie "Jerry Before Seinfeld". A oprócz tego "Chirurdzy", "Heathers" i nie tylko.

1. Reese Witherspoon pojawi się w "The Mindy Project". Aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie ze scenariuszem 7. odcinka i potwierdziła, że zagra gościnniee w finałowym sezonie.

2. Terry O'Quinn w nowym serialu J.J. Abramsa. Terry O'Quinn dołączył do obsady "Castle Rock" - serialu, który J.J. Abrams tworzy dla platformy Hulu na podstawie opowiadań Stephena Kinga. Zobaczymy go w roli Dale'a Lacy'ego, który jest filarem społeczności miasteczka Castle Rock.

3. Producenci "Justified" tworzą nowy serial. Carl Beverly i Sarah Timberman przeniosą na ekran kolejne książki Elmore'a Leonarda. Dwójka producentów "Justified" stworzy serial na podstawie trzech powieści osadzonych w Detroit: "Unknown Man #89", "Pagan Babies" i "Mr. Paradise".

4. Popularna pisarka pojawi się w "Jane the Virgin". W 4. sezonie do serialu CW zawita Isabel Allende, literacka ikona i zarazem prawdziwa idolka Jane.

5. CBS zamawia serial medyczny oparty na koreańskim formacie. CBS zamówił pilot komedii "Love/Sick", opartej na koreańskim serialu "Emergency Couple". Bohaterką jest młoda lekarka, która przejmuje pieczę nad grupką nowych stażystów i odkrywa wśród nich swojego byłego chłopaka.

6. Jerry Seinfeld wraca do korzeni w zwiastunie "Jerry Before Seinfeld". Stand-up pojawi się 19 września na Netfliksie.

7. Pierwszy zwiastun serialowej adaptacji "Heathers". Serial, który jest adaptacją filmowej czarnej komedii z 1988 roku, zadebiutuje w 2018 roku.

Coming in 2018 to the Paramount Network. #Heathers #

Post udostępniony przez Heathers (@heathers)

8. Plakat na 14. sezon "Chirurgów". Serial wraca 28 września.

greys14-poster

REKLAMA